O Mnie | Zaprzyjaźnione Blogi | Reklama

BLASK KOLORU – ODZIEŻ DLA KOBIET PEWNYCH SIEBIE

BLASK KOLORU – ODZIEŻ DLA KOBIET PEWNYCH SIEBIE

Każdy kolor ma pewną symbolikę. Błękit kojarzy się nam z harmonią i spokojem, zieleń z wiosną, czerwień zaś nosimy, gdy chcemy się wyróżnić i rozgrzać atmosferę. Przekonaj się jaką moc mają poszczególne barwy i pozwól im na dobre zawitać do twojej szafy.

Kolorów nie trzeba się wystrzegać, wystarczy wiedzieć jak je nosić

Odpowiednio dobrany do urody kolor ubrania potrafi działać cuda. Zanim jednak olśnisz wszystkich swoją stylizacją musisz znaleźć barwy, które pozwolą Ci wydobyć swoje największe zalety. Sukienka w kolorze nasyconej fuksji z oferty Vito Vergelis wygląda pięknie na modelce, ale w rzeczywistości może się okazać, że kolor ten zanadto nad Tobą dominuje. Przyjrzyj się więc zawartości swojej szafy i zastanów się w jakich kolorach jest Ci najlepiej. Zacznij od zdiagnozowania tego, czy jesteś ciepłym, czy zimnym typem urody. Bardzo łatwo zauważyć to na przykładzie biżuterii. Zimnym typom urody (zima, lato) lepiej jest w srebrze, tym drugim (wiosna, jesień) w złocie. Podczas domowej analizy kolorystycznej możesz też posłużyć się niewielkimi ścinkami materiałów, innym rozwiązaniem jest zabranie do sklepowej przymierzalni naręcza ubrań we wszystkich kolorach tęczy.

studiomodycompl_001a

Nowości w Balladine.com

Czerwień dla zuchwałych

Jeśli już wiesz dokładnie, jakie kolory będą Ci pasować możesz przejść do znacznie przyjemniejszej części zadania – zakupów. Co ciekawego mamy Ci do zaoferowania? Przede wszystkim różne odcienie czerwieni. Już na samym początku wspomnieliśmy o ogromnej sile tej barwy. Jej ognisty odcień, jak ten na sukience Bialcon to doskonały wybór dla Pani jesień. Choć bez wątpienia jest to ciepły odcień panie o zimnych typach urody nie powinny z niego rezygnować. Idealną barwą dla Was jest malinowa czerwień. Nie jesteś pewna, jaki kolor mamy na myśli? Przyjrzyj się więc prostej sukience z De Facto.

studiomodycompl_001b

Sukienki Bialcon

Eksperymenty w malarskim atelier

Kolorem, który sąsiaduje z czerwienią na palecie jest żółcień. Ta nasycona, wyciśnięta prosto z tubki jest hitem bieżącego sezonu. Nie jest to łatwy do noszenia kolor. Jeśli obawiasz się, że nie będzie Ci w nim dobrze zmieszaj surową barwę z bielą. Efekt powinien przypominać kolor materiału, z którego wykonano luźną bluzkę Shemore. Co Ty na to aby do naszej mieszanki dołożyć odrobinę niebieskiej ultramaryny? Wystarczy kilka szybkich ruchów pędzlem, by na palecie pojawiła się soczysta zieleń. W zależności od proporcji składających się na nią kolorów zieleń może mieć limonkowy, szmaragdowy, lub morski odcień. Wśród tak bogatej tonacji nie sposób jest nie znaleźć czegoś dla siebie. Zawsze możesz też zdecydować się na zielone spodnie np. te lniane z oferty Click Fashion. Pamiętaj tylko o tym, aby bezpośrednio przy twarzy znajdował się odcień idealnie współgrający z Twoją karnacją.

studiomodycompl_001c

Spodnie Potis & Verso

Zapraszamy do sklepu internetowego Balladine.com i do salonów firmowych.

Zostaw Komentarz