O Mnie | Zaprzyjaźnione Blogi | Reklama

Długie włosy

Długie włosy

Długie włosy są jak najbardziej na czasie. Możemy z nimi robić dosłownie wszystko, uczesać w koka, stylowo upiąć czy też pokręcić lub wyprostować. Długie włosy pasują kobietom wysokim. Wymagają odpowiedniej pielęgnacji, między innymi regularnego podcinania końcówek , dzięki temu są zdrowe i mocne. Końcówki podcinamy raz w miesiącu około 2 cm.

W ostatnich latach pojawiło się na rynku wiele produktów, które nadają włosom wspaniały wygląd, oczywiście należy je stosować przez kilka tygodni. Jeśli chcemy mieć dzisiaj loki, a pojutrze całkiem gładkie włosy, to nie jest problem. Fryzjer poradzi i wyjaśni, jak modelować fryzurę. Dzięki odpowiednim zabiegom włosy będą zawsze wyglądać wspaniale.

Wiele kobiet chce zapuścić włosy, powinny one tylko od czasu do czasu korygować fryzurę. Nie decydować się w tym czasie na nową. Konieczne jest podcinanie włosów tak, aby mogły swobodnie rosnąć. Zabiegi pielęgnacyjne należy dobierać do swoich włosów. Używać fluidu wygładzającego, który zamyka włosy i chroni je przed działaniem czynników mechanicznych, nadając im zdrowy wygląd. Warto by się zastanowić, czy zapuszczać zniszczone włosy.

Długie, zniszczone włosy wyglądają o wiele gorzej niż krótkie, a na dodatek nie spowoduje to ich wzmocnienia i nie staną się piękniejsze. Zniszczone końcówki trzeba podcinać (najczęściej wystarczy 2-3 cm). Dopiero wtedy włosy będą ładnie rosnąć. Aby uprzyjemnić sobie fazę zapuszczania włosów i poprawić ich wygląd, można używać preparatu tonującego lub położyć na nich kolorowe refleksy. Nie czekaj, aż włosy osiągną zaplanowaną długość. Nie wszystkie rodzaje włosów nadają się na długą fryzurę. Być może właśnie aktualna długość włosów jest dla ciebie idealna.

Zostaw Komentarz