O Mnie | Zaprzyjaźnione Blogi | Reklama

Extra Volume-Collagene, Maskara L’oreal

Extra Volume-Collagene, Maskara L’oreal

Mam zaufanie do firmy L’oreal, więc co jakiś czas sprawdzam nowe produkty.
Ostatnio testowałam nową maskarę o nazwie Extra Volume-Collagene, co nam to mówi? No na pewno, ze jest tam jakiś kolagen.
Ale co ona nam daje? Czy na pewno zrobi z nam pięknookie gwiazdy?
Muszę powiedzieć, że przez dwa miesiące stosowania sprawdzała się bardzo, aż do momentu gdy spadł deszcz, wprawdzie nie rozmazała się, ale oczy zaczęły mi strasznie łzawić i przez parę minut nie mogłam tego powstrzymać.
Plusem tego produktu jest dobra szczoteczka, która nie skleja rzęs. Tusz bardzo łatwo się rozprowadza. Trzeba go nałożyć najlepiej dwukrotnie.

Informacje od producenta
Kompleks „Hydra-Collagene” – suche cząsteczki kolagenu wchłaniają wilgoć jak gąbka i rozpulchniają się, nadając rzęsom objętość. Formuła zawiera kwas hialuronowy o właściwościach zatrzymujących wodę.

Jeśli któraś z was go używała proszę o opinie.

1 Komentarz

  1. Od razu jak zauważyłam recenzję dotyczącą tuszu extra Volume Collagene postanowiłam zostawić swój maly komentarz. Jako iż od dłuższego czasu eksperymentuje z różnymi tuszami, mam lekkie rozeznanie i z pełną odpowiedzialnością polecam ten tusz, bo na prawdę jest świetny. Ma idealną szczoteczkę o gęstych włoskach co sprawia iż idealnie pogrubia rzęsy i nadaje im objętości. Ja po wytuszowaniu rzęs tym tuszem mam wrażenie posiadania rzęs typowo z reklamy 😉 także szczerze polecam przygodę z Collagene, ja na pewno jej szybko nie skończę;)

Zostaw Komentarz