O Mnie | Zaprzyjaźnione Blogi | Reklama

Fryzura na lato: pixie

Fryzura na lato: pixie

Jaka fryzura dla krótkich włosów jest gorącym trendem na lato w tym roku? Zdecydowanie fryzura pixie! Dzięki Mii Farrow w kultowym filmie „Dziecko Rosemary” to uczesanie stało się bardzo popularne w latach 60, a teraz w roku 2011 znowu święci triumfy. Subtelne cięcie świetnie eksponuje urodę owalnej i okrągłej twarzy, fryzura jest wygodna i łatwa w stylizacji. Wystarczy ułożyć niesforne kosmyki przy pomocy odrobiny pianki, lakieru czy żelu. Włosy obcięte na krótko wcale nie odbierają kobiecości, możemy ją wyeksponować przy pomocy sukienek, kolczyków, czy wyrazistego, sexownego makijażu. Efekt będzie zniewalający!3 komentarze

  1. Nie ma modelek puszystych prezentujących fryzury ponieważ osoba przy tuszy w żadnej fryzurze nie będzie dobrze wyglądać. Ale mimo to powinni pokazać jak panie XL- XXL wyglądają w przykładowych fryzurach a nóż widelec coś by przypasowało.

  2. Aleksandra

    No fryzurka jest spoko 😉

  3. Tak krótkie włosy dobre dla naprawdę pieknych kobiet. A te na zdjęciach są całkiem przeciętne. Ale fryzurki 1 i 3 ładne, ale bez rewelacji.

Zostaw Komentarz