O Mnie | Zaprzyjaźnione Blogi | Reklama

Fryzura z długich włosów

Fryzura z długich włosów

Kiedyś twierdzono, że tylko młode kobiety mogą nosić fryzury z długich włosów. Teraz długie włosy mogą nosić kobiety po czterdziestce. Każda kobieta może mieć długie włosy, lecz zależy to od osobowości, rysów twarzy i jakości włosów. Nic na siłę czy nic podlegającego modzie. Nosimy to, w czym czujemy się najlepiej, dotyczy to nie tylko ubrań, ale włosów również.

Warto cierpliwie poczekać na długie i zdrowe włosy niż zaniedbać ich końcówki kosztem uzyskania odpowiedniej długości w krótkim czasie. Być może niejedna kobieta lepiej wygląda w fryzurze zrobionej z krótkich lub półdługich włosów. Pamiętać musimy, że im dłuższe włosy, tym bardziej musimy o nie dbać. Istotne jest perfekcyjne strzyżenie, podcinanie końcówek (raz w miesiącu) i oczywiście odpowiednia pielęgnacja.

Fryzury z długich włosów będą bardziej ożywione, jeśli odpowiednio zostaną wycieniowane. Włosy wraz z upływem lat stają się słabsze i cieńsze, więc należy uważać z czesaniem w „koński ogon”. Gładkie i mocno związane włosy, przyciągają wzrok. Może to być niekorzystne, jeśli koński ogon nosi kobieta, która ma sporo zmarszczek. Ten rodzaj uczesania często wynika z wygody. Dlatego koński ogon trzeba układać luźno i bardzo lekko spinać. Nieco surowy wygląd poprawi kilka swobodnych kosmyków. Dzięki temu można wyglądać młodziej.

Długie włosy zawsze powinny być, chociaż delikatnie wycieniowanie. Obcięte prosto sprawiają wrażenie ciężkich i przytłaczają twarz. Długie włosy dają niezliczone możliwości tworzenia różnego rodzaju skomplikowanych fryzur oraz upięć. Najlepiej wyglądają w nich osoby z kwadratowa i owalną twarzą.1 Komentarz

  1. Piękny kolor.

Zostaw Komentarz