O Mnie | Zaprzyjaźnione Blogi | Reklama

Fryzury 2012

Fryzury 2012

Każdego roku wygląd noszonych fryzur zmienia się. Inaczej wyglądają fryzury do pracy, inaczej do szkoły , a jeszcze inaczej na romantyczne spotkania. Fryzura ma dopełniać całość sylwetki. Trudno na każdą okoliczność dopasowywać fryzurę, ale już po pierwszej wizycie u fryzjera , możemy poczuć się w jakiejś fryzurze dobrze i tak starajmy się układać włosy.

Nie można jednoznacznie powiedzieć, jakie fryzury będą modne w 2012 roku, ale trzeba zwrócić uwagę na cięcie włosów oraz ich koloryzacje. W minionym roku najczęstszym urządzeniem używanym przez panie była prostownica.

Nadchodzący sezon przyniesie ulgę tym paniom, które miały problemy z układaniem włosów. Potargane, na pozór niedbałe lub mocno natapirowane włosy będą hitem na wiosnę – lato 2012 . Mocno natapirowane włosy można zebrać w kok, który też będzie modny w tym sezonie. Odstające, powyciągane kosmyki dodawać będą takim fryzurom uroku.

Wielki nieład ma panować także wśród rozpuszczonych włosów. Spowoduje go tapirowanie , które znacznie zwiększy ich objętość. Modne i odpowiednio dobrane strzyżenie jak najbardziej zgodne z aktualnymi trendami panującymi w modzie to trudna sprawa nawet dla doświadczonych fryzjerów, bo nie zawsze, mimo ich fachowości, klienci są zadowoleni z efektu. Dlatego w wielu renomowanych zakładach fryzjerskich korzysta się z komputerowego programu czyli tak zwanej wirtualnej stylizacji. Polega ona na dobraniu rodzaju fryzury i koloru włosów do owalu twarzy oraz odcienia cery, koloru oczu. Jest to rodzaj zabawy, ale czasami może się któraś z fryzur spodobać. Najprościej mówiąc jest to odpowiedniego rodzaju modyfikacja uczesania i kolorystyki włosów. Jest to znaczny krok w świecie mody, funkcjonalność tego programu w zdecydowany sposób korzystnie przemawia za jego stosowaniem.

Kobiety, zanim przyjdą do salonu fryzjerskiego, przeglądają katalogi fryzur, czasopisma kobiece, jednym słowem, kiedy przychodzą do salonu, są uzbrojone w wiedzę i tu właśnie chcą ją zastosować na własnej głowie. Wiedza, owszem, ale nie zawsze ona zastosowana w praktyce, przynosi pożądane efekty, więc lepiej swoje włosy powierzyć w ręce specjalisty.

Zostaw Komentarz