O Mnie | Zaprzyjaźnione Blogi | Reklama

Fryzury dla dojrzałych kobiet

Fryzury dla dojrzałych kobiet

Panie w sile wieku również mogą wyglądać pięknie, nie róbmy fryzur które nas postarzają, eleganckie uczesania mogą odjąć nam parę lat i sprawić, że nasze samopoczucie będzie o wiele lepsze, szczególnie wtedy, jeśli ktoś powie nam komplement.
Te stylowe pomysły na fryzury dla pań dojrzałych, dostarczą zarówno inspiracji, jak i odpowiedniego impulsu, żeby wprowadzić zmiany w swoim wyglądzie.
Uzyskamy sukces dzięki odpowiedniemu dobraniu fryzury do rysów twarzy, długości włosów oraz kolorowi.10 komentarzy

 1. Fryzura nr 1 to istny dramat. Zdjęcie powinno posłużyc fryzjerom jak nie należy obcinać i fabrować włosów. Koszmar

 2. Być jak Hillary Clinton

 3. Fajna fryzura. Jak widać w każdym wieku można świetnie wyglądać. Wystarczy tylko dobry fryzjer i chęci.

 4. Czasami sie zastanawiam jak będę sie czesać za 40 lat.Nie koniecznie chce chodzić w pospolitym i tak popularnym „baranku”.Myślałam o jakiejś fryzurze za ucho.Ta jest za krótka

 5. Cieszę się ,że mogę być z Wami i oglądać jak pięknie może być uczesana dojrzała Pani .Najważniejsze jest to by młode pokolenie wiedziało ,że dojrzałość jest również w cenie .Szanujmy ludzi ,którzy siwiziną emanują bo Oni cieszą się życiem i swe piękno w stylowych fryzurach ukazują .Studio-Mody dba o każde pokolenie ,które poddaje się częstej poprzez komentarze ocenie :).

 6. Wesołe jest życie staruszka raz strzyknie rączka raz nóżka ale ja się tym nie przejmuje bo wśród eleganckich Pań z siwizną najlepiej się czuje .Na żelu lub gładko ulizane w całej Polsce mamy śliczne dojrzałe Panie .Cieszę się ,że Sudio-mody .com w cyberprzestrzeni działa bo on u mnie niezwykłą siłę życia wyzwala .

 7. W takiej fryzurze każda starsza pani będzie wyglądała o 10 lat młodziej , bOmba .

 8. To jest kompromis między stylową fryzurą a szałem kolorystyki .Kto powiedział ze kobiety w podeszłym wieku nie mogą wyglądać modnie i seksownie?? 🙂

 9. Trzeba dbać o siebie w każdym wieku. Moim ideałem jest Sharon Stone, piekna zadbana kobieta

 10. Mariola34

  dojrzałe panie również moga wygladac pieknie!

Zostaw Komentarz