O Mnie | Zaprzyjaźnione Blogi | Reklama

Grzywkowy szał – wszystko co powinnaś wiedzieć

Grzywkowy szał – wszystko co powinnaś wiedzieć

Modna grzywka, to dobrze dobrana grzywka

Postanowienie o zmianie wyglądu to zawsze poważna sprawa. A bez dwóch zdań grzywka jest nowością, która radykalnie wpływa na wygląd danej fryzury i nierzadko przyczynia się do całkowitej metamorfozy wyglądu jej posiadaczki. Dlaczego? Grzywka może złagodzić lub wyostrzyć rysy buzi, podkreślić charakter, kształt oczy czy twarzy. Dodatkowo grzywka świetnie maskuje różne defekty lub niedociągnięcia urody. Jednym słowem dobrze dobrana, modna fryzura z grzywką potrafi zdziałać cuda! Tu jednak znajduje się tak zwany “haczyk”. Bo kluczem do sukcesu jest właśnie odpowiednie dopasowanie grzywki do rysów twarzy. Pamiętać bowiem należy, że zły wybór w tym zakresie może przynieść więcej szkód niż pożytku. Dlatego przed podjęciem ostatecznej decyzji zawsze warto skonsultować się z profesjonalnym stylistą, który dobrze doradzi w tym zakresie. Dzięki temu uniknąć można przykrych niespodzianek i rozczarowania nową fryzurą.

Jaka fryzura z grzywką?

W tym sezonie odpowiedź na to pytanie jest wyjątkowo prosta, bo właściwie każda fryzura z grzywką jest modna. Dlaczego? Obecnie grzywki są wyjątkowo lubiane i wpisują się w modowe trendy. Ta informacja jest bardzo ważna, szczególnie dla pań, które do tej pory bały się cięcia z grzywką uważając, że nie uda im się znaleźć odpowiedniej dla swojej urody propozycji. Natomiast panująca w tym sezonie różnorodność oznacza, że  na cięcie z grzywką będzie mogła zdecydować się prawie każda pani.

Jak stylizować grzywkę

I tu znowu miłe zaskoczenie, ponieważ tak, jak w przypadku samej fryzury, zaobserwować można niesłychaną różnorodność w kwestii modnego stylizowania grzywki. Wyprostowana na prostownicy, postrzępiona, czy zaczesana na bok – w każdej wersji będzie modna i na czasie. Dzięki temu staje się ona jeszcze bardziej uniwersalnym rozwiązaniem, które warto rozważyć myśląc o zmianie fryzury. Jedynym kłopotem, jakie napotkać mogą właścicielki grzywki są częstsze wizyty u fryzjera celem jej przycięcia. Warto tu jednak zaznaczyć, że panie, które nie boją się nożyczek mogą zdecydować się na samodzielne podcięcie grzywki.

Nie jesteś pewna, czy z grzywką Ci do twarzy? Koniecznie zapytaj o to swojego fryzjera i zdecyduj się na modowy hit tego sezonu.Zostaw Komentarz