O Mnie | Zaprzyjaźnione Blogi | Reklama


Fryzury dziecięce

Wszystkie mamy chcą, żeby ich dzieci były najpiękniejsze i najbardziej zachwalane przez znajomych i rodzinę. Dlatego przywiązują również dużą wagę do fryzury dziecka. Kiedyś dzieci strzygło się w domu, teraz chodzimy do fryzjera, a taka wizyta jest dla dziecka dużym przeżyciem. Fryzury dla dzieci muszą być przede wszystkim wygodne i nie mogą przeszkadzać w zabawie. Fryzura dziecięca powinna być łatwa i szybka do ułożenia, bo zazwyczaj przed wyjściem do szkoły, czy przedszkola nie ma zbyt wiele czasu. Przed zmianą uczesania dla dziecka przemyślmy, jaka fryzura będzie dla niego najlepsza. Dziewczynki ślicznie wyglądają w długich włosach, które można upinać na wiele sposobów. Na rynku jest teraz ogromny wybór akcesoriów do włosów dla dzieci. Dziecko nie ma zazwyczaj wpływu na to, jaką fryzurę mu wybierzemy, ale pamiętajmy o jego dobrym samopoczuciu. Fryzury dla dziewczynek wybierajmy zwracając uwagę na kształt twarzy, modne są fryzury na boba, czy uczesania z warkoczem. Fryzury dla chłopców zazwyczaj są krótkie, ale gdy nasza pociecha zechce mieć dłuższe włosy nie powinniśmy mu tego zabraniać. Obecnie najmodniejszym uczesaniem dla chłopców jest irokez. W naszej galerii znajdziesz również fryzury dla nastolatków, którzy zazwyczaj chcą być oryginalni i na czasie.Jak fajnie i szybko uczesać włosy do szkoły? Zobacz szybkie i modne propozycje, wolisz warkocze, koczek, kucyk, czy może włosy rozpuszczone? W jakie uczesanie najchętniej czeszesz swoje włosy do szkoły? Natolatki zdjecia fryzury ◄ Wstecz Następny ► Obraz 1 z 14


powiększ zdjęcie

Wesele jest uroczystością rodzinną, na której trzeba dobrze wyglądać. Fryzury dla dziewczynek na wesele będą wyglądały o wiele ciekawiej z dodatkami, w postaci kokard, spinek, opasek. Fryzura dla dziecka nie wymaga wiele wysiłku, z pewnością liczą się właśnie dodatki.


powiększ zdjęcie

Komunia jest ważnych i dostojnym wydarzeniem dla dziecka i rodziców. Fryzury na komunię dla dziewczynek nie powinny być przyozdobione dodatkami, ponieważ na głowę zakładamy wianuszek. Najlepiej zdecydować się na loki lub proste włosy, w tym sezonie bardzo modne są warkocze, zdjęcia poniżej przedstawiają fryzury do komunii dla dziewczynek, z długich i średnich włosów. Oczywiście należy […]


powiększ zdjęcie

powiększ zdjęcie

Poprzez fryzurę wyrażamy swoją osobowość, młodość rządzi się swoimi prawami, więc często młodzi ludzie eksperymentują z kolorem włosów oraz ich długością. Wybór odpowiedniego uczesania nie jest łatwy, zdarzają się wpadki, a wnioski wyciągamy po jakimiś czasie. Młode dziewczyny dążą do idealnego wyglądu, a osobami, które najczęściej naśladują są gwiazdy filmów, programów młodzieżowych oraz wokaliści. Metodą […]


powiększ zdjęcie

Fryzurka z warkoczami dla dziewczynki, które zapleciono już od grzywki. Włosy są półdługie i bardzo łatwo je ciekawie upiąć. Jest to bardzo wygodna fryzurka i łatwa w ułożeniu.


powiększ zdjęcie

Ciemna blond fryzurka z warkoczem, który zapleciono już od grzywki. Włosy są długie i bardzo łatwo je ciekawie upiąć. Jest to bardzo urocza fryzurka i posiada dwie cechy jest wygodna i łatwa w uczesaniu.


powiększ zdjęcie

Prosta codzienna fryzurka dla długich włosów z grzywką, które zostały podkręcone lokówką i spięte w dwa kucyki, całość spryskano lakierem. Włosy są pocieniowane na całej długości.


powiększ zdjęcie

Fryzura dla prostych długich włosów z grzywką. Końcówki są pocieniowane, włosy zostały wyprostowane. Fajną ozdoba jest tutaj czarny kwiat.


powiększ zdjęcie

Fryzura z naturalnych loków bez grzywki. Ułożenie jej nie zabrało dużo czasu wystarczy wysuszyć włosy i spryskać je lakierem. Jako ozdobę dodano opaskę, która jest bardzo fajnym dodatkiem.


powiększ zdjęcie

Fryzura bez grzywki, długie włosy zostały podkręcone lokówką, roztrzepane, następnie spryskane lakierem. Uczesanie nie wymaga dużo czasu.


powiększ zdjęcie

Fryzura bob jest bardzo popularna, idealnie pasuje kobietom w każdym wieku, ponieważ nie wymaga dużo wysiłku przy układaniu. Wystarczy wysuszyć suszarką jednocześnie podkręcając włosy na grubą szczotkę.  Bob modny jest w wielu wersjach: krótszych i dłuższych, ważne jest regularne podcinanie takiej fryzury.


powiększ zdjęcie

Fryzurka dla półdługich włosów bez grzywki. Włosy zostały podkręcone lokówką i roztrzepane, następnie spryskane lakierem. Bardzo proste i szybkie uczesanie.


powiększ zdjęcie

Fryzura bez grzywki, włosy zostały podkręcone lokówką, następnie spryskane lakierem. Jako ozdobę dodano opaskę, która jest bardzo fajnym dodatkiem.


powiększ zdjęcie

Fryzura dla dziewczynek z długimi włosami i długa grzywką. Włosy zostały wyprostowane prostownicą.  Pasma po bokach wypuszczono luźno.


powiększ zdjęcie

  • Strona 1 z 2
  • 1
  • 2
  • >

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress