O Mnie | Zaprzyjaźnione Blogi | Reklama


Fryzury emo

Większość młodych osób chce być oryginalna, dlatego m.in. decydują się na styl emo. Nieodłącznym elementem stylu emo jest fryzura emo, charakteryzuje ją zazwyczaj długa grzywka na skos. Fryzury emo z grzywką możecie znaleźć w naszej galerii. Do fryzury emo należy dobrać odpowiedni makijaż charakterystyczny dla tej subkultury, czyli oczy podkreślone dużą ilością czarnej kredki. Jak zrobić fryzurę emo? Wszystko zależy od ścięcia, dlatego należy się udać do dobrego fryzjera. Emo fryzury charakteryzuje również kolor, od czarnego po różnokolorowe pasma, które ożywiają stylizację. W katalogu znajdziesz fryzury, które upodobnią Cię do stylu emo, np. krótkie fryzury emo, fryzury młodzieżowe, fryzury z grzywką.Fryzura emo dla dziewczyn, która nie pozostanie niezauważona. Włosy wcześniej pocieniowane muszą być koniecznie rozpuszczone i proste. Blond pasemka nadają fryzurze lekkości.


powiększ zdjęcie

Fryzura idealna dla ładnej emo dziewczyny. Pasuje do niej mocniejszy makijaż oczu, który je podkreśli. Fryzura jest pocieniowana na całej długości, włosy pomalowano na ciemny kolor i dodano kilka pasm rudych.


powiększ zdjęcie

Włosy o średniej długości zostały pomalowane na odważny blond – różowy kolor, który nadał fryzurze charakteru. Włosy zostały pocieniowane na całości, grzywkę podpięto do góry.


powiększ zdjęcie

Fryzura emo dla dziewczyn, która jest bardzo często spotykana. Włosy muszą być koniecznie rozpuszczone i proste. Fajny efekt dają różnokolorowe pasemka blond i śliwkowe.


powiększ zdjęcie

Propozycja weselszej fryzury emo w wersji blond. Makijaż oczu do tej fryzury jest bardzo mocny. Świetnymi dodatkami są tutaj większy żółty beret oraz naszyjnik z żółtym emblematem.


powiększ zdjęcie

Włosy o średniej długości zostały pomalowane na blond kolor, który pasuje do karnacji. Włosy zostały pocieniowane na całości, grzywkę ścięto na skos, czubek włosów mocno tapirujemy i gotowe.


powiększ zdjęcie

Fryzura ciemne włosy emo z grzywką. Włosy zostały postrzępione na całości,  góra jest obcięta dość krótko. Nałożono dwa kolory, czerwony z czarnym. Ozdobą tej fryzury jest kokarda.


powiększ zdjęcie

Długie blond emo włosy bez grzywki. Całość pomalowana na blond, zrobiono kilka pasemek różowych. Włosy wysuszono, a następnie wyprostowano prostownicą.


powiększ zdjęcie

Fryzura emo bob pofarbowana na dwa kolory, jasny blond i jaskrawy niebieski. Fryzura bardzo fajnie współgra z cieniami na powiekach.


powiększ zdjęcie

Długie różowo czarne emo włosy z grzywką. Góra została podniesiona za pomocą szczotki a później natapirowana. Spód włosów pomalowany na ciemny kolor. Fajnym dodatkiem jest tutaj ozdobna opaska.


powiększ zdjęcie

Grzywka została obcięta na prosto, reszta włosów pocieniowana na całości. Największą ozdobą tej fryzury są dwukolorowe pasemka blond rude.


powiększ zdjęcie

Długie blond emo włosy z grzywką. Góra została podniesiona za pomocą szczotki a później natapirowana. Spód włosów pomalowany na ciemny kolor.


powiększ zdjęcie

Fryzura ciemne włosy emo z grzywką. Włosy zostały postrzępione na całości,  góra jest obcięta dość krótko. Nałożono dwa kolory, ciemny z jasnym.


powiększ zdjęcie

Fryzura blond emo z grzywką. Włosy zostały postrzępione na całości,  góra jest obcięta dość krótko. Nałożono dwa kolory, ciemny z jasnym.


powiększ zdjęcie

Fryzura emo pofarbowana na dwa kolory, ciemny pod spodem, jasny blond na wierzchu, jej główną ozdobą jest opaska. Bardzo fajnie współgra z cieniami na powiekach.


powiększ zdjęcie


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress