Emo w dwóch kolorach

Fryzura emo dla dziewczyn, która nie pozostanie niezauważona. Włosy wcześniej pocieniowane muszą być koniecznie rozpuszczone i proste. Blond pasemka nadają fryzurze lekkości.

Emo fryzura dla dziewczyny

Fryzura idealna dla ładnej emo dziewczyny. Pasuje do niej mocniejszy makijaż oczu, który je podkreśli. Fryzura jest pocieniowana na całej długości, włosy pomalowano na ciemny kolor i dodano kilka pasm rudych.

Roztrzepana fryzura emo

Włosy o średniej długości zostały pomalowane na odważny blond – różowy kolor, który nadał fryzurze charakteru. Włosy zostały pocieniowane na całości, grzywkę podpięto do góry.

Fryzura emo z pasemkami

Fryzura emo dla dziewczyn, która jest bardzo często spotykana. Włosy muszą być koniecznie rozpuszczone i proste. Fajny efekt dają różnokolorowe pasemka blond i śliwkowe.

Fryzura emo z grzywką

Propozycja weselszej fryzury emo w wersji blond. Makijaż oczu do tej fryzury jest bardzo mocny. Świetnymi dodatkami są tutaj większy żółty beret oraz naszyjnik z żółtym emblematem.

Fryzura pocieniowana

Włosy o średniej długości zostały pomalowane na blond kolor, który pasuje do karnacji. Włosy zostały pocieniowane na całości, grzywkę ścięto na skos, czubek włosów mocno tapirujemy i gotowe.

Czerwone włosy

Fryzura ciemne włosy emo z grzywką. Włosy zostały postrzępione na całości,  góra jest obcięta dość krótko. Nałożono dwa kolory, czerwony z czarnym. Ozdobą tej fryzury jest kokarda.

Emo długie włosy blond z różem

Długie blond emo włosy bez grzywki. Całość pomalowana na blond, zrobiono kilka pasemek różowych. Włosy wysuszono, a następnie wyprostowano prostownicą.

Blond niebieskie emo

Fryzura emo bob pofarbowana na dwa kolory, jasny blond i jaskrawy niebieski. Fryzura bardzo fajnie współgra z cieniami na powiekach.

Różowe emo

Długie różowo czarne emo włosy z grzywką. Góra została podniesiona za pomocą szczotki a później natapirowana. Spód włosów pomalowany na ciemny kolor. Fajnym dodatkiem jest tutaj ozdobna opaska.

Pasemka emo

Grzywka została obcięta na prosto, reszta włosów pocieniowana na całości. Największą ozdobą tej fryzury są dwukolorowe pasemka blond rude.

Długie blond

Długie blond emo włosy z grzywką. Góra została podniesiona za pomocą szczotki a później natapirowana. Spód włosów pomalowany na ciemny kolor.

Nastroszone emo

Fryzura ciemne włosy emo z grzywką. Włosy zostały postrzępione na całości,  góra jest obcięta dość krótko. Nałożono dwa kolory, ciemny z jasnym.

Emo z grzywką

Fryzura blond emo z grzywką. Włosy zostały postrzępione na całości,  góra jest obcięta dość krótko. Nałożono dwa kolory, ciemny z jasnym.

Fryzura z opaską

Fryzura emo pofarbowana na dwa kolory, ciemny pod spodem, jasny blond na wierzchu, jej główną ozdobą jest opaska. Bardzo fajnie współgra z cieniami na powiekach.