O Mnie | Zaprzyjaźnione Blogi | Reklama


Fryzury na studniówkę

Już kilka miesięcy przed studniówką dziewczyny zaczynają planować w co będą ubrane i jaką będą miały fryzurę, czy makijaż. Pamiętajmy, że fryzurę dobieramy do sukienki, jeśli zakupiłaś długą suknię, to odpowiednim uczesaniem będzie elegancki kok, natomiast jeśli zakupiona sukienka jest krótka to masz pełną dowolność w doborze fryzury. Wiele dziewczyn zapuszcza włosy przed studniówką, ale również jeśli posiadasz krótkie włosy to można z nich ułożyć stylową fryzurę. W naszej galerii znajdziesz fryzury na studniówkę do każdego rodzaju włosów: krótkie, średnie i długie. Ostatnio bardzo modne są fryzury naturalne, ułożone z pozoru niedbale, taką fryzurę możesz wykonać sama w domu. Jeśli zdecydujesz się na wizytę u fryzjera masz pewność, że wybrane uczesanie utrzyma się cały wieczór bez poprawek. Dziewczyny z włosami do ramion mogą upiąć włosy na bok za pomocą ozdobnej spinki lub klamry. Dziewczyny z długimi włosami mogą zrobić koński ogon w eleganckim stylu, czyli przed upięciem włosów zostawiamy jedno pasmo, którym owijamy gumkę i podpinamy je wsuwkami, włosy można podkręcić na końcach. W naszym katalogu znajdziesz fryzury na studniówkę krok po kroku, gdzie z filmu dowiesz się jak zrobić kok na bok lub jak upiąć średnie włosy. Fryzura na studniówkę powinna być przede wszystkim komfortowa i dostosowana do kształtu Twojej twarzy.Czy macie już wybrane uczesanie na studniówkę? Proponuję koczki, ale trochę w innej wersji, bo z kokardą. Jest to bardzo fajny dodatek, co myślicie o takiej fryzurze na studniówkę? Bedzie pasowała do Waszej sukienki?


powiększ zdjęcie

Fryzura z warkoczem, tradycyjny koczek, upięcia, loki, fale, którą fryzurę na studniówkę wybieracie? Warto się zastanowić nad doborem fryzury do sukienki na studniówkę, do klasycznych kreacji pasują wysokie upięcia, gładkie koczki, do kreacji zwiewnych, pasują fale, upięcia na bok z warkoczem.


powiększ zdjęcie

Fryzura koczek jest szalenie modna od kilku sezonów, dziś chciałabym Wam zaprezentować wersję na studniówkę. Elegancka fryzura na studniówkę, to wysoko upięty kok z długich włosów, jeżeli Wasze włosy nie są tak długie i gęste możecie zdecydować się na dopinane pasma. Upięcie doskonale uzupełnia mocny makijaż.


powiększ zdjęcie

Elegancki kok jest to upięcie na wiele specjalnych okazji, typu: wesele, studniówka, sylwester. Elegancki kok krok po kroku możecie wykonać wg zamieszczonej na zdjęciach instrukcji. Jeżeli nie posiadacie długich włosów, zawsze możecie skorzystać z dopinek, jest to fajne i niedrogie rozwiązanie.


powiększ zdjęcie

powiększ zdjęcie

powiększ zdjęcie

powiększ zdjęcie

powiększ zdjęcie

powiększ zdjęcie

powiększ zdjęcie

powiększ zdjęcie

powiększ zdjęcie

powiększ zdjęcie

powiększ zdjęcie

powiększ zdjęcie


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress