Koczki i koki ślubne 2014, galeria, zdjęcia

Koczek jest niewątpliwie, jedną z najpopularniejszych fryzur tego i poprzedniego roku.
Jeżeli Wasze włosy nie są dość długie, żeby zrobić kok, zawsze możecie zdecydować się na doczepki, chociaż osobiście wolałabym zapuścić włosy na ślub.
Fryzury ślubne koczek, ze średnich i długich włosów przedstawiają zdjęcia, do koczka można zdecydować się na welon, bądź kwiat upięty z boku.

Elegancki koczek

Uczesania ślubne na rok 2014, koczki, upięcia, z welonem i bez welonu

Fryzury ślubne na rok 2014, to przede wszystkim naturalne upięcia, koczki, włosy rozpuszczone. Zdecydowanie nie będą już modne gładkie uczesania, misternie zrobione uczesania, z dużą ilością lakieru do włosów i innych kosmetyków, które obciążają włosy.
Upięcia ślubne będą lekkie, bardzo naturalne, często z dodatkiem żywych kwiatów.
Oczywiście nadal bardzo modne są loki i fale, ten trend jest zawsze na czasie.
Jeżeli zdecydujecie się na fryzurę bez welonu, to dobierzcie do niej woalkę, sztuczny lub żywy kwiat lub ozdobną opaskę. Wiele panien młodych pozostaje wiernymi tradycji i decydują się na fryzury ślubne z welonem, zobaczcie zdjęcia i propozycje na 2014 rok.

delikatne-fryzury-slubne

fryzura-slubna-koczek

fryzury-slubne-2014

fryzury-slubne-z-woalka

kok-slubny

naturalne-fryzury-slubne

uczesania-do-welonu

upiecia-do-welonu

upiecia-slubne-2015

Delikatne fryzury ślubne do welonu, dużo zdjęć

Panny młode decydują się na różne fryzury ślubne, wiele z nich wybiera koki lub włosy upięte na bok, ale wraca moda na naturalne uczesania, delikatne, dziewczęce.
Delikatne fryzury ślubne do welonu są dobrym rozwiązaniem dla kobiet o średnich i długich włosach, lecz utrwalenie loków i fal wymaga dobrych kosmetyków fryzjerskich. Warto również pokusić się o zrobienie próbnej fryzury ślubnej, np. na swój wieczór panieński, wtedy sprawdzicie, ile godzin będzie nienaganna.

delikatne fryzury slubne do welonu

fryzury do welonu

fryzury na bok na slub

krotkie fryzury do welonu

rozpuszczone wlosy na slub

uczesanie do welonu

upeicia slubne do welonu

upiecia do welonu

delikatna fryzura do welonu

upiecia slubne

upiecia slubne do welonu

wlosy spiete na slub

Fryzury ślubne, upięcia ze sztucznym kwiatem

Tym razem galeria fryzur ślubnych zawiera upięcia ze sztucznym kwiatem, który możecie przypiąć do koka, delikatnie spiętych włosów lub do gładkiej fryzury.
Kwiat jest także fajnym dodatkiem, gdy już zdejmiecie welon po oczepinach.

026e3a87538df2621c7ae8ee3f493f92ee22bfc6a9b95cd63e9d6b6e79b04b9bzywy kwiat fryzura1f5b8bffcb974ad34708eab20653035996672deba634e40f5d07405d1b731480fryzura slubna na bok z kwiatem

5 fryzur ślubnych z krótkich, pofalowanych włosów

Fajne uczesania ślubne z krótkich włosów, nie zabrakło delikatnych fal oraz fryzur z ozdobami.
Jeżeli dobrze czujecie się w krótkich włosach, to nie ma sensu zapuszczać ich na ślub, fryzura z krótkich włosów również będzie wyglądała efektownie.

Fryzury ślubne zdjęcia

Fryzury ślubne 2012 to przede wszystkim upięcia, które sprawiają, że każda panna młoda będzie wyglądała pięknie i naturalnie.
Fryzury ślubne długie włosy lub włosy półdługie – jakie uczesanie wybrać?

Polecam przede wszystkim włosy rozpuszczone, delikatnie pofalowane lub upięte na bok. Z dodatków możemy wybrać kwiaty z materiału, ozdobne spinki, czy opaski.
www.slubnyszyk.pl
Nowoczesne fryzury ślubne na bok przeznaczone są dla kobiet, które nie lubią nudy, jednak ja jestem za klasyką.
Modne fryzury ślubne możecie zobaczyć w galerii poniżej.

fryzura-slubna-z-opaska

Ślubne fryzury galeria

ślub trzeba przygotowywać z odpowiednim wyprzedzeniem. Często u dobrych fryzjerek, które ładnie czeszą na ślub nie ma już miejsc nawet pół roku wcześniej.
www.slubnyszyk.pl
Nadal popularne są ślubne koki, jednak proponuję je w nowocześniejszych wersjach, czyli z warkoczem lub w nieładzie. Ślubne upięcie powinno trzymać się przez całe wesele, dlatego tak ważne jest utrwalenie fryzury. Na rynku są dostępne mgiełki utrwalające, które zapewniają elastyczne utrwalenie.
W galerii znajdziesz również ślubne fryzury z welonem. Wiele z Was posiada grzywki, proponuję dłuższą grzywkę, którą można będzie podpiąć na bok, wygląda to bardziej elegancko.

fryzura-do-welonu

Galeria fryzur ślubnych

Masz już wybraną suknię ślubną, ale nie wiesz jakie uczesanie do niej dobrać? Poniższa galeria fryzur ślubnych powinna Ci ułatwić wybór. Jeśli posiadasz średnie lub długie włosy, to na pewno będzie Ci łatwiej dobrać fryzurę. Ostatnio bardzo modne są delikatne upięcia, które wbrew pozorom utrzymują się całe wesele. Krótkie włosy można natapirować u góry i zrobić bombkę, resztę pasm podpinamy wsuwkami. Warto zrobić po wyborze sukni próbną fryzurę ślubną, dzięki czemu porozumiemy się z fryzjerką co do swoich preferencji.

galeria-fryzur-slubnych