O Mnie | Zaprzyjaźnione Blogi | Reklama


Fryzury z warkoczem

Posiadasz długie lub średnie włosy i nie wiesz jaką fajną fryzurę z nich zrobić? Zrób warkocz, upięcia z warkoczem są teraz hitem. Warkocz może być dobierany, francuski, z grzywki lub zrobiony z boku. Galeria fryzur z warkoczem przedstawia warkocze gwiazd oraz fryzury wieczorowe z warkoczem. Modne warkocze pasują na każdą okazję, możesz do nich dobrać dodatki w postaci opaski, czy piórek. Spróbuj zapleść warkocz samodzielnie w domu, a zobaczysz jakie to proste. Zrób warkocz z grzywki, a pozostałą część włosów podepnij niedbale wsuwkami z boku. Styliści proponują cienkie warkocze, które będą współgrały z kokiem, jest to bardziej elegancka wersja. Możesz także zostawić włosy rozpuszczone i zrobić kilka warkoczyków od góry do dołu, wcześniej wyprostuj włosy prostownicą. Na czasie jest również warkocz góralski, który jest przeznaczony dla włosów gęstych i mocnych. Fryzura warkocz pasuje na takie okazje jak Sylwester, studniówka, czy wesele. Jeśli nie potrafisz sama zrobić tej fryzury udaj się do sprawdzonego fryzjera, który na pewno Ci doradzi jaka wersja jest dla Ciebie odpowiednia. Do utrwalenia uczesania zastosuj dobry lakier do włosów, obecnie na rynku można również znaleźć mgiełki utrwalające, które nie obciążają włosów.Warkocz fryzura nadal jest na topie, zobaczcie 20 szybkich uczesań z warkoczem, są to fajne i szybkie fryzury do szkoły, na uczelnię, na co dzień, do pracy, na randkę. Szybkie fryzury z warkoczem – 20 propozycji. Warkocz na co dzien ◄ Wstecz Następny ► Obraz 1 z 20


powiększ zdjęcie

Sprawdź modne fryzury z warkoczem dla średnich, krótkich i długich włosów. Zobacz, jak można łatwo zrobić uczesanie z warkoczem krok po kroku. Warkocz ze średnich włosów ◄ Wstecz Następny ► Obraz 1 z 25


powiększ zdjęcie

Nie przeminęła moda na warkocz i uczesania z nim w roli głównej. Trendy we fryzurach zmieniają się co jakiś czas, ale fryzury z warkoczem są już modne od kilku sezonów. Zobaczcie 10 najlepszych fryzur z warkoczem.


powiększ zdjęcie

Jeżeli nie masz pomysłu na fryzury na co dzień zdecyduj się na warkocz, za każdym razem można go zapleść inaczej, w galerii przedstawiam kilka propozycji. Modne warkocze ze średnich i długich włosów, zawsze robią wrażenie, można je nosić do pracy, szkoły lub na większe wyjścia, jak wesele, studniówka, czy ślub.


powiększ zdjęcie

Fryzura z warkoczem jest nadal jedną z najbardziej popularnych, na takie okazje, jak Sylwester, karnawał, wesele, czy ślub. Pasuje każdej kobiecie z troszkę dłuższymi włosami. Zobaczcie 30 sposobów na warkocz, który podoba Wam się najbardziej?


powiększ zdjęcie

Lubicie fryzury z warkoczem? W tym sezonie również królowały na pokazach mody, zobaczcie kilka propozycji: podwójny warkocz, koczek z warkoczem, warkocz z boku, która fryzura najlepsza?


powiększ zdjęcie

powiększ zdjęcie

powiększ zdjęcie

powiększ zdjęcie

powiększ zdjęcie

powiększ zdjęcie

powiększ zdjęcie

powiększ zdjęcie

powiększ zdjęcie

powiększ zdjęcie


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress