O Mnie | Zaprzyjaźnione Blogi | Reklama


Ślub10 upięć na wesele, które są na topie w 2017, zobacz zdjęcia, może zdecydujesz się na któreś z nich. Te podpięcia włosów na wesele robią duże wrażenie, dziewczyny uwielbiają klasyczne fryzury, do niektórych można dodać fale i warkocze. Niezależnie od koloru włosów, można stworzyć śliczne fryzury na wesele krok po kroku.


powiększ zdjęcie

Nowa kolekcja Monique Lhuillier, to także krótkie suknie ślubne, które doskonale się sprawdzą na ślub cywilny lub na poprawiny. Krótkie suknie ślubne świetnie podkreślą długie nogi, są także taliowane, nie mogło zabraknąć koronek, dodających delikatności.


powiększ zdjęcie

Marka Anna Kara każdą nową kolekcją mnie po prostu zachwyca, dziś zobaczcie propozycje na 2014 rok. Nowa kolekcja Anna Kara to nie tylko długie, dopasowane suknie ślubne, ale również krótkie suknie ślubne, podkreślające zgrabne nogi. Długie, lejące suknie ślubne zostały ozdobione w delikatny sposób, za pomocą koronek, trenów, wszystkie bardzo ładnie zaznaczają talię. Jak Wam […]


powiększ zdjęcie

Dobrze zrobiony bukiet ślubny, to nie tylko kwiaty, ale także uchwyt, często bogato zdobiony, np. koronkami, czy cyrkoniami. Ważne jest, żeby kwiaty nie pobrudziły sukni ślubnej, dlatego wiązanka musi być odpowiednio zabezpieczona. Zobaczcie zdjęcia.


powiększ zdjęcie

Jak Wam się podobają bukiety ślubne z kalii? Kalie wielu osobom kojarzą się z kwiatami pogrzebowymi, jednak w połączeniu z różami, goździkami wyglądają przepięknie i moim zdaniem pasują do wiązanek ślubnych. Zobaczcie galerię.


powiększ zdjęcie

Urocze i romantyczne suknie ślubne, typu księżniczka, z pięknymi detalami, pochodzą od Ersa Atelier, najbliższy salon znajduje się we Włoszech: AREZZO White Sposa Via Vittorio Veneto Nr.15 Phone: 338 8475635 / 334 9781767 Mobile: 0575901373 Zobaczcie bogato zdobione suknie ślubne Ersa Atelier.


powiększ zdjęcie

Kolejna porcja ślubnych zdjęć, zainspirowanych naturą i przepięknymi krajobrazami. Zdjęcia ślubne w plenerze są niesamowitą pamiątką dla państwa młodych, dlatego z pewnością warto robić tego typu sesje ślubne.


powiększ zdjęcie

powiększ zdjęcie

Lot balonem jest trochę, jak unoszenie się w zakochaniu, więc co może być bardziej doskonałym motywem przewodnim ślubu, niż balon. Jestem pod wrażeniem ładnej papeterii, unikatowej księgi gości oraz znaczków na prezentach dla gości. Zobaczcie sami!


powiększ zdjęcie

Zielone bukiety na stołach, żółto-zielony bukiet ślubny, zielone drinki, zobaczcie galerię, jak Wam się podoba wystrój stołów weselnych?


powiększ zdjęcie

powiększ zdjęcie

powiększ zdjęcie

powiększ zdjęcie

powiększ zdjęcie

powiększ zdjęcie

  • Strona 1 z 2
  • 1
  • 2
  • >

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress