O Mnie | Zaprzyjaźnione Blogi | Reklama

Modne buty na zimę, marki Sorel

Modne buty na zimę, marki Sorel

Gdy spadnie śnieg, a temperatura powietrza spadnie poniżej zera, to warto zaopatrzyć się w ciepłe, wygodne, modne zimowe buty, które sprostają naszym wymaganiom. Warto podczas zakupów butów na zimę, zwrócić uwagę na kilka ważnych elementów obuwia: czy podeszwa wykonana jest z dobrego materiału, czy buty są nieprzemakalne, czy są ocieplane w środku i oczywiście , czy buty zimowe mają modny fason.
Buty Sorel na zimę, to niezwykle trafiony wybór, z pewnością sprawdzą się doskonale podczas zimowych wypadów na spacer oraz codziennego użytkowania. Modne buty zimowe Sorel, są dostępne w wielu kolorach: czarne, beżowe, szare, granatowe, różowe.
Na stronie Spartoo, znajdziecie buty na zimę, jesień, lato i wiosnę. Buty zimowe Sorel, dostępne są damskie oraz męskie, są to ciepłe kozaki, kanadyjskiej marki. Gwarantują nieprzemakalność i izolację aż do -40°C, więc spokojnie możecie w nich się wybrać na wicieczkę, np. na Biegun Północny!
Zimowe buty Sorel posiadają mankiet chroniący przed śniegiem, wodoodporne szwy, wyjmowaną skarpetę z filcu, filcową wkładkę chroniącą przed mrozem, mankiet chroniący przed śniegiem z wełny i akrylu oraz podeszwę Sorel®AeroTrac™. Jeżeli nie chcecie, żeby Wasze stopy przemarzły podczas pieszych wędrówek, to spokojnie możecie zdecydować się na tę markę obuwia. Zabezpieczenie przed zimnej jest zagwarantowane.
Buty Sorel

Sorel buty

Zostaw Komentarz