O Mnie | Zaprzyjaźnione Blogi | Reklama

Poznaj skuteczny krem przeciwzmarszczkowy o mocy lasera – Revitalift Laser X3

Poznaj skuteczny krem przeciwzmarszczkowy o mocy lasera – Revitalift Laser X3

Revitalift Laser X3 to krem przeciwzmarszczkowy, który powinien znaleźć się na liście codziennie stosowanych kosmetyków pielęgnacyjnych. Skąd tak stanowcze twierdzenie? Wystarczy spojrzeć na skład tego preparatu. Zawiera on dwie najbardziej skuteczne substancje stanowiące doskonałą broń przeciwzmarszczkową, czyli kwas hialuronowy i Pro-Xylane. Dzięki nim skóra zachowuje doskonałą kondycję, a jej młodzieńcze cechy utrzymują się przez długi czas.

Krem przeciwzmarszczkowy Revitalift Laser X3 to coś więcej niż typowy krem przeciw starzeniu się skóry. Przeznaczony jest do pielęgnacji skóry dojrzałej, która wymaga już zdecydowanych działań i naprawdę skutecznych preparatów, będących w stanie sprostać niełatwym zadaniom. W skórze dojrzałej obserwuje się zanik naturalnych procesów produkcji kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego. Skóra traci więc sprężystość i gładkość, gdzieś zagubiony zostaje jej zdrowy koloryt, a liczba zmarszczek potrafi powiększać się z dnia na dzień.

Odpowiedzią na to jest właśnie krem Revitalift Laser X3, który przynosi efekty podobne do zabiegów laserowego odmładzania skóry. Jego skuteczność porównuje się do zabiegów laserowych, których celem jest usuwanie drobnych zmarszczek wokół oczu i ust, a także spłycanie tych znacznie głębszych, jakich całkowicie wyeliminować się po prostu nie da. Krem przeciwzmarszczkowy Revitalift Laser X3 swoją moc zawdzięcza doskonale skonstruowanej recepturze, która opiera się na fragmentowanym kwasie hialuronowym i na Pro-Xylane.

Revitalift Laser X3 z kwasem hialuronowym.

Twórcy kremu przeciwzmarszczkowego Revitalift Laser X3 postanowili wykorzystać właściwości kwasu hialuronowego, który przecież jest substancją naturalnie występującą w organizmie człowieka. I choć ten związek znajduje się w każdym skrawku ciała, to skóra zawiera go najwięcej. Zasilając skórę w dodatkową ilość kwasu hialuronowego, Revitalift Laser X3 wspomaga naturalną produkcję kolagenu oraz elastyny, która niestety z wiekiem zmniejsza się niemal każdego dnia. Oba te związki odpowiadają za elastyczność i sprężystość skóry, a jeśli jest ich wystarczająco dużo, to zmarszczki najzwyczajniej w świecie nie pojawiają się.

Kwas hialuronowy ma też tę cenną zdolność do wiązania cząsteczek wody i dlatego jest niezbędny w procesie nawilżania skóry. Jedna cząsteczka kwasu wiąże kilka tysięcy razy więcej wody niż sama waży i to zostało wykorzystane przez Revitalift Laser X3, który doskonale nawilża skórę twarzy.

Pro-Xylane w Revitalift Laser X3

Krem przeciwzmarszczkowy Revitalift Laser X3 w swoim składzie zawiera substancję aktywną o tajemniczej nazwie Pro-Xylane, będącą składnikiem utworzonym na bazie związków zawartych w buku. Komplex Pro-Xylane został opracowany przez zespół ekspertów L’oreal, którzy dostrzegli w nim ogromny potencjał. Pro-Xylane to związek potrafiący upodobnić się do naturalnych aminopeptydów – ich rolą w organizmie człowieka jest wspieranie białka będącego podstawowym budulcem skóry. Dzięki Pro-Xylane krem przeciwzmarszczkowy Revitalift Laser X3 wyraźnie zagęszcza skórę, wzmacniając jej włókna. Z kolei zapobiegając utracie jędrności, utrzymuje on na miejscu i modeluje kontur twarzy. Wyraźnie działa przeciwzmarszczkowo, likwidując drobne oznaki starzenia się skóry.

W Revitalift Laser X3 zastosowano kompleks Pro-Xylane z uwagi na fakt, że jest to związek znacznie bezpieczniejszy dla organizmu człowieka,niż stosowane przez lata peptydy. Wielokrotnie wzbudzały one kontrowersje, ponieważ część środowisk dermatologicznych podejrzewała je o niekorzystny wpływ na układ immunologiczny człowieka. Stąd właśnie obecnie odchodzi się od wykorzystania peptydów w kosmetykach przeciwstarzeniowych dedykowanych cerze dojrzałej, a ich miejsce zajmuje bezpieczniejszy Pro-Xylane.

Poznaj skuteczny krem przeciwzmarszczkowy o mocy lasera - Revitalift Laser X3

Perfect Young Woman Spa Model with Healthy Skin touching her Hand Her Face. Spa Beauty, Facial Treatment and Cosmetology Concept
Zostaw Komentarz