O Mnie | Zaprzyjaźnione Blogi | Reklama

Profesjonalne mieszanie kolorów farb w zaciszu domowym

Na rynku kosmetyków służących do koloryzacji włosów wyraźnie wyróżnia się marka Syoss, która oferuje farby i szampony koloryzujące w pełnej palecie kolorów. Jednym z innowacyjnych produktów jest farba Syoss Mixing Color. Na czym polega jej wyjątkowość?

Profesjonalna koloryzacja

W salonie fryzjerskim oddajemy się w ręce specjalistów i mamy nadzieję, że uzyskane przez nich efekty koloryzacji będą jak najlepsze, a przy tym nasze włosy nie ucierpią przez zabiegi fryzjerskie. Tajemnicę najlepszych stylistów fryzur stanowi właściwy dobór odcieni farb i umiejętność ich mieszania ze sobą w odpowiednich proporcjach. Dzięki temu można uzyskać idealny kolor, który podkreśli urodę danej osoby.

Koloryzacja  w warunkach domowych ma zupełnie inny charakter, ponieważ amator nie jest w stanie prawidłowo zmieszać różne farby, uzyskując przy tym na włosach zamierzony efekt. Dzięki marce Syoss można tego jednak dokonać. Farby do włosów Syoss Mixing Color to w pewnym sensie rewolucja w dziedzinie domowego farbowania włosów. Pozwalają bowiem łączyć kolory profesjonalnych farb do włosów.

Na czym to polega?

W opakowaniu Mixig Color firmy Syoss znajdziemy profesjonalną farbę, a dokładniej 2 gotowe do zmieszania kremy koloryzujące, z wybranej palety. Oba odcienie łączą się ze sobą w wybranych przez użytkowniczkę proporcjach. Z produktem otrzymujemy buteleczkę z dozownikiem, parę rękawiczek i odżywkę. Dostępne są przy tym różne wersje kolorystyczne, m.in. połączenie koloru platyny i pereł w blondzie, czy czekolady i ciemnego brązu.

Farba Mixing Colors Syoss składa się z aktywatora energii koloru i wybranej farby w odpowiednim odcieniu bazowym. Łącząc je ze sobą, można uzyskać lśniący, wielotonowy kolor, pełen zróżnicowanych refleksów, jak obiecuje producent. Najważniejsze, że koloryzacja przebiega bez problemu, a uzyskiwane rezultaty są w pełni naturalne. Cała koloryzacja trwa tylko 30 minut, a nakładanie farby ułatwia dozownik. Należy ją dozować na włosy od nasady, a następnie rozczesywać na całej długości, aż po końcówki. Taki tryb farbowania włosów można przeprowadzić nawet samodzielnie. Odżywka zawarta w zestawie – Syoss Color-Seal odbudowuje włosy od wewnątrz, dzięki wzbogaceniu jej o Pro-Cellium Keratin i prowitaminę B5. Włosy nawet po koloryzacji są mocne i lśnią.

Uwaga na uczulenia!

Przed zastosowaniem jakiejkolwiek farby do włosów dobrym nawykiem jest wykonanie testu alergicznego. Na skórę za uszami nakłada się niewielką ilość farby do włosów. Jeśli w ciągu 48 godzin nie wystąpi reakcja uczuleniowa, czyli nie pojawi się zaczerwienienie, krostki czy opuchlizna, można nałożyć bezpiecznie produkt na całe włosy.Zostaw Komentarz


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress