O Mnie | Zaprzyjaźnione Blogi | Reklama

Profesjonalne mieszanie kolorów farb w zaciszu domowym

Profesjonalne mieszanie kolorów farb w zaciszu domowym

Na rynku kosmetyków służących do koloryzacji włosów wyraźnie wyróżnia się marka Syoss, która oferuje farby i szampony koloryzujące w pełnej palecie kolorów. Jednym z innowacyjnych produktów jest farba Syoss Mixing Color. Na czym polega jej wyjątkowość?

Profesjonalna koloryzacja

W salonie fryzjerskim oddajemy się w ręce specjalistów i mamy nadzieję, że uzyskane przez nich efekty koloryzacji będą jak najlepsze, a przy tym nasze włosy nie ucierpią przez zabiegi fryzjerskie. Tajemnicę najlepszych stylistów fryzur stanowi właściwy dobór odcieni farb i umiejętność ich mieszania ze sobą w odpowiednich proporcjach. Dzięki temu można uzyskać idealny kolor, który podkreśli urodę danej osoby.

Koloryzacja  w warunkach domowych ma zupełnie inny charakter, ponieważ amator nie jest w stanie prawidłowo zmieszać różne farby, uzyskując przy tym na włosach zamierzony efekt. Dzięki marce Syoss można tego jednak dokonać. Farby do włosów Syoss Mixing Color to w pewnym sensie rewolucja w dziedzinie domowego farbowania włosów. Pozwalają bowiem łączyć kolory profesjonalnych farb do włosów.

Na czym to polega?

W opakowaniu Mixig Color firmy Syoss znajdziemy profesjonalną farbę, a dokładniej 2 gotowe do zmieszania kremy koloryzujące, z wybranej palety. Oba odcienie łączą się ze sobą w wybranych przez użytkowniczkę proporcjach. Z produktem otrzymujemy buteleczkę z dozownikiem, parę rękawiczek i odżywkę. Dostępne są przy tym różne wersje kolorystyczne, m.in. połączenie koloru platyny i pereł w blondzie, czy czekolady i ciemnego brązu.

Farba Mixing Colors Syoss składa się z aktywatora energii koloru i wybranej farby w odpowiednim odcieniu bazowym. Łącząc je ze sobą, można uzyskać lśniący, wielotonowy kolor, pełen zróżnicowanych refleksów, jak obiecuje producent. Najważniejsze, że koloryzacja przebiega bez problemu, a uzyskiwane rezultaty są w pełni naturalne. Cała koloryzacja trwa tylko 30 minut, a nakładanie farby ułatwia dozownik. Należy ją dozować na włosy od nasady, a następnie rozczesywać na całej długości, aż po końcówki. Taki tryb farbowania włosów można przeprowadzić nawet samodzielnie. Odżywka zawarta w zestawie – Syoss Color-Seal odbudowuje włosy od wewnątrz, dzięki wzbogaceniu jej o Pro-Cellium Keratin i prowitaminę B5. Włosy nawet po koloryzacji są mocne i lśnią.

Uwaga na uczulenia!

Przed zastosowaniem jakiejkolwiek farby do włosów dobrym nawykiem jest wykonanie testu alergicznego. Na skórę za uszami nakłada się niewielką ilość farby do włosów. Jeśli w ciągu 48 godzin nie wystąpi reakcja uczuleniowa, czyli nie pojawi się zaczerwienienie, krostki czy opuchlizna, można nałożyć bezpiecznie produkt na całe włosy.Zostaw Komentarz