O Mnie | Zaprzyjaźnione Blogi | Reklama

Sukienki na Sylwester, które możesz wykorzystać na inne okazje

Sukienki na Sylwester, które możesz wykorzystać na inne okazje

Jakie sukienki będą modne na Sylwester?
Oczywiście nie popełnicie gafy, jeżeli zdecydujecie się na sukienkę typu mała czarna, która jest sukienką pasującą na wiele okazji, ponadczasową i niezastąpioną, gdy nie macie co na siebie włożyć.
Do małej czarnej możecie dobrać wyraziste dodatki, takie jak duży naszyjnik, duże, błyszczące kolczyki, torebkę w kolorze złotym, bądź srebrnym.
Mała czarna jest idealną sukienką, również na imprezę ze znajomymi, wesele, chrzciny.
W tym roku królują na Sylwester, kreacje błyszczące, wyraziste, z cekinami, ale czy można je wykorzystać również w czasie innych imprez? Oczywiście! Ale nie przesadzajcie z dodatkami, błyszcząca sukienka na Sylwester, którą znajdziesz na stronie Spartoo, sama w sobie jest strojna, ale dodając do niej czarną torebkę, czarny żakiet, tworzycie już nową, niepowtarzalną kreację.
Dobrym rozwiązaniem jest też kupno sukienki Morgan, typu spódnica, plus bluzka, która tworzy jedną całość. Takie sukienki wyszczuplają, dzięki czarnemu dołowi i eksponują nogi.
Czy Wy wykorzystujecie sukienki sylwestrowe na inne okazje? Czy posiadacie w swojej szafie małą czarną?
Niezbędnym dodatkiem do sukienki sylwestrowej są wygodne szpilki, warto postawić na klasyczne czarne szpilki, które są wykonane ze skóry, a przede wszystkim są bardzo wygodne.
W takich szpilkach przetańczycie całą noc! Nie zapominajcie także o innych dodatkach, mała torebka, w której pomieścicie dobre kosmetyki, jest niezbędna.
Sukienki granatowe
Sylwester sukienki
Czarne sukienki na impreze
Sukienki sylwestrowe

Zostaw Komentarz