Fryzury dla puszystych pań

Fryzury dla puszystych osób mają za zadanie optycznie wyszczuplić buzię, niektórym pasują fryzury krótkie innym trochę dłuższe, ważne żeby włosy były odpowiednio wycieniowane i podkreślały rysy naszej twarzy.
www.styllowy.pl
Wycieniowane kosmyki zwężają twarz, a geometryczne cięcia dodadzą fryzurze lekkości, subtelnego sex-appealu i sprawią, że nie będziesz musiała spędzać długich godzin przed lustrem.

Krótka fryzura na sylwestra

Krótka, roztrzepana fryzurka sylwestrowa z grzywką na skos. Włosy są pocieniowane asymetrycznie, bardzo dobrze się układają, wystarczy delikatnie podkręcić. Do takiej fryzury pasują długie, fikuśne kolczyki i mocniejszy makijaż podkreślający oczy.

Prosta fryzura do ramion

Bardzo prosta fryzura dla włosów półdługich. Takiej długości włosów nie trzeba układać zbyt długo, można je tylko wyprostować prostownicą. Większość kobiet nosi fryzury z włosów półdługich, której są szybkie do ułożenia.

Krótkie uczesanie

Grzywkę pozostawiono bardzo długą w stosunku do boków i tyłu głowy, który został obcięty bardzo krótko.  Fryzurę układamy za pomocą prostownicy. Uczesanie fajnie podkreśla rysy twarzy.

Uczesanie z krótkich włosów

Grzywkę pozostawiono bardzo długą w stosunku do boków i tyłu głowy, który został obcięty bardzo krótko. Na grzywce dodano kilka pasemek  jaśniejszym kolorze. Fryzura  fajnie podkreśla rysy twarzy.

Fryzura dla średnich włosów

Fryzurka dla średnich włosów z długa prostą grzywką, włosy nie zostały mocno pocieniowane na całości. Ułożona na grubą szczotkę.