Długie włosy z grzywką na skos

Propozycja fryzury z grzywką na bok dla długich włosów. Włosy układamy na miękkiej szczotce, można je także wyprostować prostownicą. Fryzurka do każdego koloru włosów.

Ciekawa fryzura z krótkich włosów

Świetna wpadająca w oczy,  krótka, młodzieżowa fryzurka. Boki zostały bardzo mocno przycięte za pomocą maszynki, górę zostawiono dłuższą. Całość dopełnia mocny makijaż.

Fryzura dla krótkich włosów

Krótka i prosta fryzurka z dłuższą grzywka. ładnie podkreśla rysy twarzy. Włosy na całości delikatnie wycieniowane. Fryzurę układamy na wosk lub jedwab, można je także wyprostować prostownicą.

Fryzura pazurki

Bardzo fajna krótka, ciemna fryzurka z grzywką. Włosy suszymy i układamy na wosk lub lakier, można je także wyprostować prostownicą. Fryzurka bardzo fajna na codzień.

Fryzura karnawałowa z kwiatem

Fryzura ślubna dla włosów średnich lub długich z grzywką. Włosy zostały upięte w koczek, fajną ozdoba jest tutaj kwiat w kolorze czerwonym z piórkami.

Warkocz włosy kręcone

Bardzo naturalnie i oryginalnie wygląda warkocz upleciony już od grzywki. Fryzura jest bardzo szybka w wykonaniu, jeśli ktoś posiada naturalnie falowane włosy.

Fantazyjny warkocz

Długie włosy zostały upięte na bok, zapleciono warkocz, wcześniej zostawiono kilka luźnych pasemek po bokach, następnie została użyta gofrownica i pasemka nią potraktowane wpleciono w warkocz.

Upięcie z warkoczem

Fryzura, która jest czasochłonna i wymaga sporo pracy.  Grzywka została zebrana do tyłu i upięta nad czołem, z boku zrobiono dwa warkoczyki, pozostałą część włosów upięto wsuwkami.