Proste długie włosy

Prosta codzienna fryzurka dla długich włosów bez grzywki, które układamy za pomocą grubej szczotki  i roztrzepujemy, całość spryskano lakierem. Włosy są pocieniowane tylko na końcówkach.

Długie włosy z grzywką

Propozycja fryzury z grzywką dla długich włosów. Włosy układamy na miękkiej szczotce, można je także wyprostować prostownicą. Fryzurka do każdego koloru włosów.

Selena Gomez

Fryzura dla średnich lub długich włosów, jej układanie nie wymaga dużo wysiłku wystarczy wysuszyć na grubej szczotce.

Prosta grzywka

Fryzura z prosta grzywką, unowocześniona Kleopatra, kobieta pewna siebie, jest to propozycja godna uwagi, dla osób z charakterem.

Fryzura z grzywką

Fryzura prosta w wykonaniu, a jednocześnie bardzo naturalna i elegancka. Włosy są pocieniowane na końcówkach i grzywce, dzięki temu lepiej się układają. Takie uczesanie jest bardzo praktyczne na co dzień, ponieważ jego ułożenie nie zajmuje dużo czasu.

Włosy z grzywką

Fryzura prosta w wykonaniu, a jednocześnie bardzo naturalna i elegancka. Włosy zostały jedynie wysuszone suszarką., dzięki dobremu pocieniowaniu włosów dobrze się układają.

Długie proste włosy

Fryzura prosta w wykonaniu, a jednocześnie bardzo naturalna i elegancka. Włosy zostały jedynie wyprostowane, podstawą jest tutaj dobre cięcie fryzjera.