Fryzury z grzywką na bok

Uwielbiam grzywkę w różnych postaciach, od bardzo krótkiej po bardzo długą. Często obcinam ją właśnie na bok, ponieważ w takiej wersji czuję się najlepiej. Grzywka odpowiednio pocieniowana potrafi nadać charakteru naszej twarzy, a buzie okrągłe wydają się szczuplejsze. Poniżej galeria fryzur z grzywką na bok.

Modne fryzury z długich włosów

Co jak co, ale nikt mi nie powie, że długie włosy kiedyś wyjdą z mody. Możemy je układać na wiele różnych sposobów, wiązać w koki, modelować lokówką, tapirować. Długie włosy dodają nam szyku i elegancji. Poniżej przedstawiam Wam kilka modnych fryzur z długich włosów.

slubna-z-dlugich-wl

Reese Witherspoon

Kolejny post z serii fryzury gwiazd, tym razem prześledziłam fryzury Reese Witherspoon. Piękna kobieta, która stawia na perfekcyjny wygląd, jej włosy zawsze układają się nienagannie. Naturalny kolor blond podkreślają delikatne pasemka w jaśniejszym odcieniu. Zawsze ma świetną fryzurę, którą z łatwością można ułożyć, a efekt utrzymuje się wyjątkowo długo.

Prosta fryzura wieczorowa

Bardzo proste uczesanie na wieczór sylwestrowy, włosy są bardzo zadbane sięgają za ramiona. Mocniejszy makijaż idealnie uzupełnia się z prostymi fryzurami wieczorowymi. Do takiego uczesania pasuje każda sukienka.

Fryzury długie włosy

Z długich włosów praktycznie można wykonać wiele ciekawych fryzur. Długie włosy są najmodniejsze i najbardziej plastyczne. Można zrobić z nimi wszystko. Mogą być falowane, kręcone i gładkie. Upięte w seksowne koki, związane w kucyk albo zaczesane do góry, ale nieprostowane.

Aby fryzury z długich włosów były piękne powinno się dbać o swoje kosmyki. Trzeba stosować odpowiednio dobrane do rodzaju włosów szampony i odżywki, maksymalnie raz w tygodniu maskę a raz w miesiącu podcinać u fryzjera końcówki. Kiedyś twierdzono że tylko młode kobiety mogą nosić fryzury zrobione z długich włosów. Teraz długie włosy mogą nosić kobiety po czterdziestce.

Każda kobieta może mieć długie włosy, ale fryzura zależy to od osobowości, rysów twarzy i jakości włosów. Pamiętać należy, że im dłuższe włosy, tym bardziej musimy o nie dbać. Istotne jest perfekcyjne strzyżenie, podcinanie końcówek (raz w miesiącu) i oczywiście odpowiednia pielęgnacja. Fryzury długie będą bardziej ożywione ,jeśli odpowiednio zostaną wycieniowane. Włosy wraz z upływem lat stają słabsze i cieńsze więc należy uważać na „końskie ogony”. Długie włosy pasują każdej kobiecie. Wbrew pozorom są bardzo bezpieczne, bo zawsze ich długość i formę można dopasować do kształtu twarzy. Zbyt wysokie czoło można skrócić grzywką, a szerokie policzki przysłonić wycieniowanym przodem.

Fryzury z długich włosów modnie wyglądają, gdy przylegają do głowy.. Może to być niekorzystne, jeśli kobieta ma sporo zmarszczek. Ten rodzaj uczesania często wynika z wygody. Dlatego koński ogon trzeba układać luźno i bardzo lekko spinać. Nieco surowy wygląd poprawi kilka swobodnych kosmyków. Dzięki temu można wyglądać młodziej. Nie wszystkie rodzaje włosów nadają się na długą fryzurę.

Długie włosy zawsze powinny być, chociaż delikatnie wycieniowanie. Obcięte prosto sprawiają wrażenie ciężkich i przytłaczają twarz. Długie włosy dają niezliczone możliwości tworzenia różnego rodzaju skomplikowanych fryzur oraz upięć. Najlepiej wyglądają w nich osoby z kwadratowa i owalną twarzą. Długie włosy są symbolem kobiecości i seksappealu. Zdrowe i lśniące przyciągają spojrzenia wielu mężczyzn i wywołują zazdrość u kobiet.

Źródło artykułu dostępne na fryzury.qever.com.

Selena Gomez

Fryzura dla średnich lub długich włosów, jej układanie nie wymaga dużo wysiłku wystarczy wysuszyć na grubej szczotce.