Grzywka

Grzywka pod linijkę potrafi złagodzić rysy twarzy lub lekko zaokrąglić pociągłą buzię. Znalazłam film na youtube.com, który pozwala nam w krótki i prosty sposób podciąć grzywkę samodzielnie. Zazwyczaj mam z tym duży problem, ponieważ grzywka szybko odrasta, a nie mam czasu chodzić co miesiąc do fryzjera.

Przyrząd ułatwiający nam samodzielne podcięcie grzywki możemy kupić na stronie creaclip.com, cena $29,99.

 

Blond fryzura z grzywką

Propozycja fryzury z prostą grzywką dla długich włosów. Włosy prostujemy, a na końcówki nakładamy jedwab. Fryzurka do każdego koloru włosów, na zdjęciu fajnie wygląda w blond platynowej wersji.

Fryzura dla długich włosów

Odpowiednia i bardzo prosta fryzura dla pań, które mają naturalnie proste włosy. Końcówki włosów zostały podkręcone szczotką i utrwalone lakierem. Do całości stylizacji pasują mocno podkreślone usta.

Fryzura z prostą grzywką

Propozycja fryzury z prostą grzywką dla półdługich włosów. Grzywka w tej fryzurze jest bardzo wyraźna, żeby ją jeszcze bardziej podkreślić dodano kilka pasemek w niebieskim kolorze. Dół włosów już delikatniej wycieniowano.

Długie włosy z prostą grzywką

Prosta codzienna fryzurka dla długich włosów z grzywką, które układamy za pomocą grubej szczotki  i roztrzepujemy, całość spryskano lakierem. Włosy są pocieniowane tylko na końcówkach.

Długie włosy z grzywką na skos

Propozycja fryzury z grzywką na bok dla długich włosów. Włosy układamy na miękkiej szczotce, można je także wyprostować prostownicą. Fryzurka do każdego koloru włosów.

Długie włosy z pasemkami

Propozycja fryzury z grzywką dla długich włosów. Włosy układamy na miękkiej szczotce, można je także wyprostować prostownicą. Włosy zafarbowano na jeden kolor, ale dla lepszego efektu dodano kilka jasnych pasemek.

Uczesanie z grzywką

Propozycja fryzury z grzywką dla długich włosów. Włosy układamy na miękkiej szczotce, można je także wyprostować prostownicą. Fryzurka do każdego koloru włosów, na zdjęciu fajnie wyglądają śliwkowe pasemka.

Długie włosy z grzywką

Propozycja fryzury z grzywką dla długich włosów. Włosy układamy na miękkiej szczotce, można je także wyprostować prostownicą. Fryzurka do każdego koloru włosów.

Włosy pocieniowane z grzywką

Włosy są pocieniowane na całej długości, grzywkę ścięto na ukos i również mocno pocieniowano. Do ich ułożenia używamy tylko i wyłącznie suszarki i grubej szczotki.

Damska fryzura z grzywką

Eleganckie uczesanie na wieczorne wyjście. Włosy, które są pocieniowane na całości nakręcono na lokówkę i każde pasmo spryskano podczas rozwijania mocnym lakierem. Grzywka pozostaje uczesana na gładko.

Długie blond

Długie blond emo włosy z grzywką. Góra została podniesiona za pomocą szczotki a później natapirowana. Spód włosów pomalowany na ciemny kolor.

Selena Gomez

Fryzura dla średnich lub długich włosów, jej układanie nie wymaga dużo wysiłku wystarczy wysuszyć na grubej szczotce.

Loki z grzywką

Piękne długie włosy zostały podkręcone na lokówkę, a następnie natapirowane u nasady. Tutaj mamy bardzo proste i eleganckie uczesanie.

Wiśniowa prosta grzywka

Mocno pocieniowane długie włosy z prosta grzywką. Fryzura prosta w codziennym układaniu, wystarczy wysuszyć i natapirować.