Upięcia sylwestrowe 2014

Dobierając fryzury na powitanie Nowego Roku 2013 warto wziąć pod uwagę jak będziemy czuć się w określonym uczesaniu, czy nie będzie zbyt szykowne na dany typ imprezy.
Jeżeli Sylwester spędzacie u znajomych, w luźnym gronie, to wybierzcie np., uczesanie z warkoczem, roztrzepane loki lub koczek.
Jeżeli wybieracie się na bal sylwestrowy, doradzam zapisanie się na wizytę u fryzjera, wtedy będziecie miały pewność, że fryzura utrzyma się przez całą noc.
Oczywiście nadal modne są rozpuszczone włosy, które możecie delikatnie podkręcić i utrwalić lakierem. Jest to najprostsza do wykonania fryzura, która można zrobić w kilka minut. Roztrzepane włosy, niedbałe upięcia to prawdziwy hit tej zimy.
Zdjęcia gorących fryzur na Nowy Rok znajdziecie w galerii poniżej.
Dla kobiet, które mają trochę więcej czasu proponuję film, jak zrobić elegancką fryzurę z warkoczem.

fryzura-sylwester

Obraz 1 z 7

Fryzura Sylwester.

Fryzura koczek

Elegancki koczek w sam raz na wieczorne wyjście. Góra została uczesana na gładko, całość włosów zebrano wysoko i upięto zawijając w koczek. Fryzura jest odpowiednia na co dzień, jak również pasuje do gustownych kreacji na wieczór.

Ozdobne upięcie

Włosy natapirowano u nasady, wcześniej zostały nawinięte na wałki. Podzielono je na pasma i upięto, używając dużej ilości lakieru. Fryzura bardzo elegancka pasująca do każdej kreacji wieczorowej.

Upięcia ślubne

Fryzura ślubna dla włosów średnich lub długich z grzywką. Włosy zostały podkręcone za pomocą lokówki i upięte wsuwkami, fajną ozdobą jest tutaj biały kwiat z niewielką siateczką.

Fale z ozdobną spinką

Fryzura prosta w wykonaniu, idealna na większe wyjścia. Włosy zostały wcześniej nakręcone na wałki. Spinka stanowi tutaj nieoceniony dodatek.