Fryzury lata 60

Wizytówką lat 60 są grube kreski na powiekach oraz fryzury natapirowane u nasady. Jak wykonać makijaż w stylu lat 60 znajdziecie pod tym linkiem.
Uczesanie z lat 60 jest idealne dla kobiet o średnich i długich włosach, a dużym plusem jest to, że możemy wykonać je samodzielnie w domu.
Włosy podkręcamy na suche wałki (mogą być lekko wilgotne) lub modelujemy je za pomocą grubej szczotki i suszarki, najważniejsze jest, żeby unieść je u nasady.
Następnie pasmo po paśmie tapirujemy zaczynając od góry głowy. Każde pasmo należy spryskać od spodu lakierem do włosów (polecam Infinium Lumiere L`Oreal Professionnel).
Włosy należy delikatnie wygładzić, żeby nie straciły objętości i teraz mamy dwie opcje: zostawiamy włosy rozpuszczone lub robimy kucyk.
Taka fryzura wieczorowa jest odpowiednia na wesele, studniówkę, czy Sylwester.

fryzury-lata-60

Fryzura retro z ozdobną spinką

Upięcie dla włosów o średniej długości, jej ułożenie wymaga trochę czasu i precyzji. Włosy układają się w fale, które są mocno utrwalone, końcówki włosów upięto na dole wsuwkami. Suknie ślubne retro bardzo dobrze prezentują się z tego typu fryzurą, jest ona charakterystyczna dla tego stylu.
Przemyślanym dodatkiem są tutaj dwie ozdobne spinki z cyrkoniami.

Fryzura bombka z opaską

Bardzo proste i eleganckie uczesanie idealne na randkę. Włosy u nasady mocno natapirowano na bombkę, żeby nie było nudno dodano opaskę w modną panterkę. Fryzura wymaga użycia lakieru do włosów.

Upięcia ślubne

Fryzura ślubna dla włosów średnich lub długich z grzywką. Włosy zostały podkręcone za pomocą lokówki i upięte wsuwkami, fajną ozdobą jest tutaj biały kwiat z niewielką siateczką.

Caterina Zeta Jones

Włosy półdługie zostały gładko upięte z tyłu, całość została natapirowana. Fryzura bardzo elegancka i klasyczna, pasuje do każdego typu urody. Do uczesania pasują długie kolczyki.