Długie włosy loki

Naturalne luźne fryzury z lokami, nigdy nie stracą popularności i są to uczesania odpowiednie na każdą okazję, niezależnie od długości włosów (krótkie, średnie, długie). Naturalność jest bardzo ceniona wśród mężczyzn i kobiet, a naturalna fryzura zdecydowanie podkreśli piękno Twoich włosów. Eleganckie, proste lub falowane fryzury wyglądają świetnie i można je łatwo stworzyć na wszystkich długości włosów, przy użyciu odpowiednich narzędzi do stylizacji.

Włosy kręcone półdługie

Wieczorowa fryzurka dla półdługich, kręconych włosów. Włosy będą się lepiej układać jeśli będą ładnie wycieniowane. Dla takiego efektu utrzymującego się cały wieczór warto je spryskać lakierem.

Blond loki

Bardzo prosta fryzura dla pań, które mają naturalnie proste włosy. Końcówki włosów zostały podkręcone lokówką i utrwalone lakierem. Do całości stylizacji pasuje naturalny makijaż.

Blond kręcone loczki

Wieczorowa fryzurka dla długich włosów z grzywką, które zostały podkręcone lokówką, całość spryskano lakierem. Włosy są pocieniowane na końcówkach, dzięki czemu lepiej się układają.

Fryzura z loków

Prosta codzienna fryzurka dla średniej długości włosów, które zostały podkręcone lokówką i roztrzepane, całość spryskano lakierem. Włosy są pocieniowane na całej długości.

Upięcie wieczorowe

Włosy wcześniej delikatnie podkręcone w większości upięto z tyłu, parę loków wypuszczono przy twarzy. Dół fryzury podpięto wsuwkami. Całość dopełniają kolczyki pod kolor oczu.

Fryzura sylwestrowa

Fryzura sylwestrowa idealna dla pań, które maja średnie lub długie włosy. Koczek upięty na bok i ozdobiony czarnymi piórkami. Fryzura prosta do zrobienia, nie wymaga dużo czasu i wysiłku. Można również delikatnie podkręcić włosy.