Krótkie włosy z długą grzywką

Na lato proponuję niezwykle wygodne uczesanie, krótkie włosy z długą grzywką, czyli nowoczesna wersja chłopczycy. Gładko zaczesane włosy z asymetryczną grzywką są niezwykle twarzowe i kobiece.

Niezwykle ważne jest strzyżenie, szczególnie jeśli mamy delikatne i cienkie włosy. Grzywkę i pasma na czubku pozostawiamy dłuższe i jedynie lekko cieniujemy.Kosmyki z tyłu możemy obciąć krócej, tak żeby odsłaniały kark i szyję.

Jak wymodelować taką fryzurę?

Bardzo przydaje się olejek nabłyszczający, który wydobędzie z kolory włosów piękne refleksy. Fryzurę układamy za pomocą prostownicy, grzywkę możemy zaczesać za ucho. Całość można utrwalić mgiełką lakieru do włosów krótkich, który nie obciąży włosów.

Fryzura na lato: pixie

Jaka fryzura dla krótkich włosów jest gorącym trendem na lato w tym roku? Zdecydowanie fryzura pixie! Dzięki Mii Farrow w kultowym filmie „Dziecko Rosemary” to uczesanie stało się bardzo popularne w latach 60, a teraz w roku 2011 znowu święci triumfy. Subtelne cięcie świetnie eksponuje urodę owalnej i okrągłej twarzy, fryzura jest wygodna i łatwa w stylizacji. Wystarczy ułożyć niesforne kosmyki przy pomocy odrobiny pianki, lakieru czy żelu. Włosy obcięte na krótko wcale nie odbierają kobiecości, możemy ją wyeksponować przy pomocy sukienek, kolczyków, czy wyrazistego, sexownego makijażu. Efekt będzie zniewalający!

Fryzury z grzywką na bok

Uwielbiam grzywkę w różnych postaciach, od bardzo krótkiej po bardzo długą. Często obcinam ją właśnie na bok, ponieważ w takiej wersji czuję się najlepiej. Grzywka odpowiednio pocieniowana potrafi nadać charakteru naszej twarzy, a buzie okrągłe wydają się szczuplejsze. Poniżej galeria fryzur z grzywką na bok.

Vanessa Hudgens

Długie i naturalne włosy to znak rozpoznawczy Vanessy Hudgens, jej fryzury układają się subtelne i kobieco. Aby uniknąć rozdwojonych końcówek włosy są podcinane regularnie, dzięki czemu uzyskujemy prosty styl. Taka fryzura jest najlepszym rozwiązaniem dla osób o długich lub średnich włosach, które nie lubią dużo czasu spędzać przy ich układaniu.

vanesa1

Pocieniowane włosy z pasemkami

Odpowiednio dobrana fryzura może zmienić nasz cały wizerunek. Prezentowane uczesanie sprawia, ze włosy wydają się bardzo gęste, zdrowe i pełne blasku. Włosy pocieniowano na całości i zrobiono kilka pasm w jaśniejszym kolorze.

Pazurki z grzywką

Średniej długości fryzurka z grzywką. Włosy zostały pocieniowane na końcówkach, grzywkę ścięto na skos. Jest to bardzo prosta, codzienna fryzura, łatwa w ułożeniu,  włosy można wyprostować prostownicą.

Fryzury krótkie z grzywką na bok

Krótka, fajna fryzurka cieniowana na całej długości. Bardzo  łatwa do układania, wystarczy tylko suszarka. Fryzurka typowo młodzieżowa.

Włosy długie cieniowane

Świetna fryzura, długie włosy delikatnie pocieniowane na całości, uzupełnienie stanowi dłuższa grzywka, bardzo łatwe do ułożenia.