Fryzura z długich włosów

Szybka fryzura dla długich włosów bez grzywki, które zostały podkręcone lokówką, całość spryskano lakierem. Włosy są delikatnie pocieniowane na końcówkach, jeden bok podpięto wsuwkami. Fryzura dla kobiet o naturalnej urodzie.

Fryzura z lokami

Fajna fryzura dla pań, które mają włosy podatne na kręcenie. Końcówki włosów zostały podkręcone lokówką i utrwalone lakierem. Do całości stylizacji pasuje naturalny makijaż.

Uczesanie z grzywką

Propozycja fryzury z grzywką dla długich włosów. Włosy układamy na miękkiej szczotce, można je także wyprostować prostownicą. Fryzurka do każdego koloru włosów, na zdjęciu fajnie wyglądają śliwkowe pasemka.

Victoria Beckham

Fryzura z długich blond włosów z pasemkami, blond pasma są doczepiane dla lepszego efektu. Jest to bardzo prosta fryzura do ułożenia.

Megan Fox

Megan ma piękne i zadbane, długie włosy. Podkręcono je na grube wałki, a następnie lekko roztrzepano. Można je także utrwalić lakierem. Magan Fox uznawana jest za jedną z najpiękniejszych i najseksowniejszych kobiet świata. Pożądana przez miliony facetów, stanowi konkurencję dla urodziwej Angeliny Jolie. Doskonale prezentuje się na czerwonym dywanie z pofalowanymi, zadbanymi włosami. Dla polepszenia kondycji swoich włosów Megan Fox bierze suplementy diety oraz odwiedza najlepsze salony w Kalifornii.

Lindsay Lohan

Fryzura dla długich włosów, nie wymaga dużo czasu, wystarczy użyć prostownicy. Włosy delikatnie pocieniowano, pasemka blond nadają całości lekkiego wyglądu.