Modne fryzury blond

Dobrze dobrany odcień blondu z pewnością odejmuje lat: złoty, piaskowy, czy platynowy – wybór odcieni jest duży. Blond od lat przyciąga męskie spojrzenia.
Świetlisty blond doskonale prezentuje się na krótkich włosach typu pixie (propozycje tej fryzury znajdują się tutaj). Krótkie, postrzępione kosmyki możemy układać za pomocą pianki i modelować wąską szczotką.

Bardzo modna jest również warstwowa koloryzacja np. jasny blond od góry, a od dołu oberżyna. Takie fryzury są zazwyczaj średnie długości, możemy je modelować najwygodniej płaską szczotką..
Naturalnie kręcone włosy najładniej wyglądają w odcieniu słonecznego blondu i bardzo łatwo je ułożyć, najlepiej za pomocą suszarki z dyfuzorem.

Młodzieżowe krótkie fryzurki bardzo fajnie wyglądają w odcieniach perłowego blondu, taka fryzurę łatwo ułożyć wystarczy w końce wgnieść piankę i roztrzepać włosy.
Długie włosy prezentują się świetnie w barwie jasnego złota, jeśli mamy cienkie włosy pasma proponuję nakręcać na termoloki, to na pewno doda im objętości.

Propozycje fryzur z blond włosów znajdziecie w galerii poniżej.

 

Fryzura wieczorowa z włosów półdługich

Fryzura z półdługich włosów z wystrzępionymi pazurkami, grzywka pozostała dłuższa. Włosy podkręcono lokówką i roztrzepano, całość spryskano lakierem. Pazurki zachodzą na kości policzkowe, dzięki czemu twarz wydaje się szczuplejsza. Fryzura jest odpowiednia zarówno na wieczorne wyjście jak i na co dzień.

Roztrzepana fryzurka

Roztrzepana fryzurka dla włosów o średniej długości, które zostały mocno pocieniowane i roztrzepane, całość spryskano lakierem. Włosy są pocieniowane na całej długości, dzięki czemu łatwiej się układają.

Fryzura ze średnich włosów

Włosy są pocieniowane na końcówkach, świetnie się układają. Odpowiednia fryzurka dla rzadkich włosów, które zostały wyprostowane i roztrzepane, całość spryskano lakierem.

Warkocz kłos

Długie włosy zostały upięte w tzw. kłos.  Bardzo naturalnie wygląda ta fryzura, nadaje się jak najbardziej do pracy czy szkoły, prosta i szybka.

Misz masz na głowie

Wersja dla pań z długimi włosami, które nie przepadają za klasyką. Górna partię włosów zostawiamy prostą, natomiast resztę nakręcamy na papiloty i podpinamy wsuwkami.

Fale z długich włosów

Propozycja dla pań, które mają piękne długie włosy, fryzura nie wymaga dużo pracy, a efekt jest dopełniony ozdobną biżuterią.