Fryzury młodzieżowe damskie

Kobiety pragną wyglądać dobrze w każdym wieku, a szczególnie wtedy gdy są nastolatkami.
Dziewczyny będąc młode prześcigają się we fryzurach, które będą je wyróżniać z tłumu.
Fryzury młodzieżowe damskie charakteryzują swobodnie ułożone włosy, podpięte niedbale loki lub krótka potargana fryzura. Uczesania damskie do szkoły nie wymagają dużo czasu, liczy się to, że włosy będą dobrze ścięte.
Fryzury młodzieżowe dla dziewczyn możecie obejrzeć w galerii poniżej. Zapraszam do komentowania, które uczesanie podoba Wam się najbardziej.

ciekawe-fryzury

Carmen Electra

Carmen Electra zawsze wie jak wyglądać sexownie i pięknie zaprezentować siebie i swoje ciało.  Ta fryzura jest bardzo niewinna, włosy lekko podkręcone,a grzywka upięta wsuwkami.  Włosy rozpuszczone zawsze pasują do sukienek z odkrytymi plecami.

Fryzura wieczorowa z włosów półdługich

Fryzura z półdługich włosów z wystrzępionymi pazurkami, grzywka pozostała dłuższa. Włosy podkręcono lokówką i roztrzepano, całość spryskano lakierem. Pazurki zachodzą na kości policzkowe, dzięki czemu twarz wydaje się szczuplejsza. Fryzura jest odpowiednia zarówno na wieczorne wyjście jak i na co dzień.

Ciekawa fryzura z krótkich włosów

Świetna wpadająca w oczy,  krótka, młodzieżowa fryzurka. Boki zostały bardzo mocno przycięte za pomocą maszynki, górę zostawiono dłuższą. Całość dopełnia mocny makijaż.

Krótka fryzurka męska

Bardzo krótka fryzura męska, włosy zostały obcięte za pomocą maszynki. Nie ma problemów z układaniem, nie trzeba nawet suszyć.