Prosta fryzura wieczorowa

Bardzo proste uczesanie na wieczór sylwestrowy, włosy są bardzo zadbane sięgają za ramiona. Mocniejszy makijaż idealnie uzupełnia się z prostymi fryzurami wieczorowymi. Do takiego uczesania pasuje każda sukienka.

Fryzura bombka

Długie włosy zostały wymodelowane za pomocą grubej szczotki, góra została natapirowana i upięta na bombkę. Końcówki włosów podkręcono lokówką. Fryzura jest idealna do prawie każdej kreacji.

Fryzura z opaską

Elegancka fryzura dla pań, które mają naturalnie proste włosy. Tutaj zostały delikatnie podkręcone lokówka. Fajną i modną ozdobą tego uczesania jest czarna opaska, która pasuje do całości prezentowanej kreacji.

Długie włosy z opaską

Bardzo prosta fryzura dla pań, które mają naturalnie proste włosy. Fajną i modną ozdobą tego uczesania jest złota, podwójna opaska, która pasuje do całości prezentowanej kreacji.

Fryzura z długich loków

Piękne długie włosy zostały podkręcone na lokówkę, a następnie natapirowane u nasady. Tutaj mamy bardzo proste i eleganckie uczesanie, które pasuje do każdej kreacji.

Fryzury wieczorowe loki

Bardzo proste i eleganckie uczesanie na wieczorne wyjście. Włosy, które są pocieniowane na całości nakręcono na lokówkę i każde pasmo spryskano podczas rozwijania mocnym lakierem. Grzywka pozostaje uczesana na gładko.

Rozwiane loczki

Fryzura z długich naturalnie kręconych włosów bez grzywki, całość spryskano lakierem. Wszystko wygląda bardzo naturalnie. Całość uzupełniają duże kolczyki i delikatny makijaż.

Kim Kardashian

Kim ma piękne zadbane długie włosy, tutaj w wersji ciemnego blondu, bez grzywki. Kolor włosów pasuje idealnie do karnacji Kim, w tej fryzurze wygląda bardzo sexownie.