Fryzury z grzywką na bok

Uwielbiam grzywkę w różnych postaciach, od bardzo krótkiej po bardzo długą. Często obcinam ją właśnie na bok, ponieważ w takiej wersji czuję się najlepiej. Grzywka odpowiednio pocieniowana potrafi nadać charakteru naszej twarzy, a buzie okrągłe wydają się szczuplejsze. Poniżej galeria fryzur z grzywką na bok.

Krótka fryzura na sylwestra

Krótka, roztrzepana fryzurka sylwestrowa z grzywką na skos. Włosy są pocieniowane asymetrycznie, bardzo dobrze się układają, wystarczy delikatnie podkręcić. Do takiej fryzury pasują długie, fikuśne kolczyki i mocniejszy makijaż podkreślający oczy.

Krótka fryzurka z długą grzywką

Świetna krótka, młodzieżowa fryzurka z długą grzywką. Włosy w kolorze jasnego blondu. Całość włosów wyprostowano i ułożona na gładko. Bardzo prosta fryzura, która jest idealna na każdą okazję.

Fryzura długie włosy z grzywką

Piękne długie, proste włosy pocieniowano na całości, na końcówki nałożono pastę stylizującą. Fryzura jest bardzo prosta do wykonania i wygląda bardzo naturalnie. Do całości pasuje naturalny makijaż.

Ciekawa krótka fryzura

Grzywki są wciąż na topie, tutaj mamy propozycje fryzury bardzo prostej, gdzie grzywka jest ścięta na ukos. Kolor idealnie pasuje do tej fryzury.

Pazurki z grzywką

Średniej długości fryzurka z grzywką. Włosy zostały pocieniowane na końcówkach, grzywkę ścięto na skos. Jest to bardzo prosta, codzienna fryzura, łatwa w ułożeniu,  włosy można wyprostować prostownicą.

Fryzura dla gęstych włosów

Włosy są pocieniowane na końcówkach, grzywkę ułożono na bok,  świetnie się układają.  Odpowiednia fryzurka dla gęstych włosów, które zostały podniesione za pomocą grubej szczotki i suszarki.

Włosy pocieniowane z grzywką

Włosy są pocieniowane na całej długości, grzywkę ścięto na ukos i również mocno pocieniowano. Do ich ułożenia używamy tylko i wyłącznie suszarki i grubej szczotki.