Najmodniejsze fryzury na jesień

W tym sezonie styliści postawili na naturalność oraz kontrolowany nieład. Najmodniejsze fryzury są szybkie i proste do ułożenia, już nie będziemy spędzać długich minut przed lustrem, wystarczy odrobina dobrych kosmetyków i uczesanie gotowe!
Jedynym i najważniejszym warunkiem, który musimy spełnić są dobrze ostrzyżone włosy.
Bardzo modne są włosy półdługie i długie w naturalnych karmelowych odcieniach.
Fryzury asymetryczne z grzywką, jest to oryginalna propozycja dla kobiet, które mają zbyt wysokie czoło.
Grzywki optycznie wyszczuplają pełną buzię, a wycieniowane włosy dodają lekkości i seksapilu.
Możemy sobie również pozwolić na fryzury retro oraz klasycznego pazia o różnej długości z wycieniowany końcówkami.
Pamiętajmy o najmodniejszych trendach w koloryzacji, artykuł o kolekcji koloryzacji L’Oreal Professionnel na sezon Jesień- Zima 2011/2012 znajduje się pod tym linkiem.

Krótkie włosy z długą grzywką

Na lato proponuję niezwykle wygodne uczesanie, krótkie włosy z długą grzywką, czyli nowoczesna wersja chłopczycy. Gładko zaczesane włosy z asymetryczną grzywką są niezwykle twarzowe i kobiece.

Niezwykle ważne jest strzyżenie, szczególnie jeśli mamy delikatne i cienkie włosy. Grzywkę i pasma na czubku pozostawiamy dłuższe i jedynie lekko cieniujemy.Kosmyki z tyłu możemy obciąć krócej, tak żeby odsłaniały kark i szyję.

Jak wymodelować taką fryzurę?

Bardzo przydaje się olejek nabłyszczający, który wydobędzie z kolory włosów piękne refleksy. Fryzurę układamy za pomocą prostownicy, grzywkę możemy zaczesać za ucho. Całość można utrwalić mgiełką lakieru do włosów krótkich, który nie obciąży włosów.

Grzywka

Grzywka pod linijkę potrafi złagodzić rysy twarzy lub lekko zaokrąglić pociągłą buzię. Znalazłam film na youtube.com, który pozwala nam w krótki i prosty sposób podciąć grzywkę samodzielnie. Zazwyczaj mam z tym duży problem, ponieważ grzywka szybko odrasta, a nie mam czasu chodzić co miesiąc do fryzjera.

Przyrząd ułatwiający nam samodzielne podcięcie grzywki możemy kupić na stronie creaclip.com, cena $29,99.

 

Fryzury z grzywką na bok

Uwielbiam grzywkę w różnych postaciach, od bardzo krótkiej po bardzo długą. Często obcinam ją właśnie na bok, ponieważ w takiej wersji czuję się najlepiej. Grzywka odpowiednio pocieniowana potrafi nadać charakteru naszej twarzy, a buzie okrągłe wydają się szczuplejsze. Poniżej galeria fryzur z grzywką na bok.