Najmodniejsze fryzury na jesień

W tym sezonie styliści postawili na naturalność oraz kontrolowany nieład. Najmodniejsze fryzury są szybkie i proste do ułożenia, już nie będziemy spędzać długich minut przed lustrem, wystarczy odrobina dobrych kosmetyków i uczesanie gotowe!
Jedynym i najważniejszym warunkiem, który musimy spełnić są dobrze ostrzyżone włosy.
Bardzo modne są włosy półdługie i długie w naturalnych karmelowych odcieniach.
Fryzury asymetryczne z grzywką, jest to oryginalna propozycja dla kobiet, które mają zbyt wysokie czoło.
Grzywki optycznie wyszczuplają pełną buzię, a wycieniowane włosy dodają lekkości i seksapilu.
Możemy sobie również pozwolić na fryzury retro oraz klasycznego pazia o różnej długości z wycieniowany końcówkami.
Pamiętajmy o najmodniejszych trendach w koloryzacji, artykuł o kolekcji koloryzacji L’Oreal Professionnel na sezon Jesień- Zima 2011/2012 znajduje się pod tym linkiem.

Męska fryzura z pazurkami

Modna fryzura dla włosów o średniej długości. Boki zostały mocno wycieniowana, górę zostawiono dłuższą. Odpowiednie ścięcie sprawia, ze pazurki są bardzo wyraźne.

Męska fryzura z dłuższą grzywką

Fajna fryzura młodzieżowa dla mężczyzny lub starszego lubiącego taki styl. Włosy są średnio krótkie, a grzywkę pozostawiono dłuższą w stosunku do reszty.

Pocieniowana fryzura męska

Włosy w ciemnym kolorze, boki krótsze, góra trochę dłuższa, która ułożono za pomocą pasty fryzjerskiej, można też spryskać lakierem. Jest to bardzo uniwersalna fryzura, pasuje prawie każdemu.

Męska fryzura z dłuższą grzywką

Włosy w ciemnym kolorze, boki krótsze, góra trochę dłuższa, która ułożono za pomocą wosku, można też spryskać lakierem. Jest to bardzo uniwersalna fryzura, pasuje prawie każdemu.

Męska fryzura

Fryzura  fajnie podkreśla rysy twarzy. Boki zostały obcięte krócej, góra dłuższa, która ułożono za pomocą wosku lub pasty. Fryzura jest bardzo prosta do ułożenia, nie wymaga dużo czasu.

Ciekawa fryzura męska

Dłuższa elegancka fryzura męska, włosy wymodelowano szczotką i suszarką, góra spryskana lakierem i podniesiona. Fajna propozycja na przyjęcia, czy spotkanie na mieście.

Uczesanie męskie

Grzeczna i elegancka fryzura męska, włosy wymodelowano suszarką, góra ułożona za pomocą pasty do włosów. Fajna propozycja na wieczorne wyjście na miasto lub spacer.

Krótkie uczesanie dla faceta

Elegancka fryzura męska, włosy wymodelowano suszarką, góra spryskana lakierem i podniesiona. Fajna propozycja na wieczorne wyjście na miasto.

Irokez męski

Włosy w bardzo ciemnym kolorze, boki krótsze, góra dłuższa, którą postawiono na wosk, można też spryskać lakierem. Bardzo fajna męska fryzurka.