Fryzura z piórkami

Fryzura sylwestrowa idealna dla pań, które maja średnie lub długie włosy. Koczek upięty z tyłu i ozdobiony czarnymi piórkami. Fryzura prosta do zrobienia, nie wymaga dużo czasu i wysiłku. Można również delikatnie podkręcić włosy.

Fryzura na ślub – loki

Fryzura z długich nakręconych na lokówkę włosów, górę natapirowano na bombkę, włosy rozdzielono na pasma i upięto z tyłu, dodatkiem są tutaj delikatne białe kwiaty. Jest to idealna fryzura do sukienek bez pleców.

Upięcie wieczorowe

Włosy wcześniej delikatnie podkręcone w większości upięto z tyłu. Końcówki fryzury podpięto wsuwkami. Całość dopełniają kolczyki z kamieniami oraz delikatny makijaż.

Modne upięcia na ślub

Fryzura ślubna dla włosów średnich lub długich bez grzywki. Włosy zostały podkręcone za pomocą grubej szczotki i upięte wsuwkami, fajną ozdoba jest tutaj duży kwiat w kolorze blado beżowym.

Upięcie z warkoczem

Fryzura, która jest czasochłonna i wymaga sporo pracy.  Grzywka została zebrana do tyłu i upięta nad czołem, z boku zrobiono dwa warkoczyki, pozostałą część włosów upięto wsuwkami.

Eleganckie upięcie

Elegancka fryzura, idealna na bal studniówkowy. Włosy zostały podkręcone lokówką, a następnie poupinane spinkami, włożono kilka ozdobnych dla lepszego efektu.

Fryzura sylwestrowa

Fryzura sylwestrowa idealna dla pań, które maja średnie lub długie włosy. Koczek upięty na bok i ozdobiony czarnymi piórkami. Fryzura prosta do zrobienia, nie wymaga dużo czasu i wysiłku. Można również delikatnie podkręcić włosy.

Długie włosy z ozdobnym upięciem

Wersja dla pań z długimi włosami, ozdobna spinka nadaje fryzurze charakteru i lekkości. Włosy pofalowane sprawiają, ze fryzura wygląda bardzo naturalnie. Fryzura pasuje do wszystkich typów urody.