Fryzura retro z ozdobną spinką

Upięcie dla włosów o średniej długości, jej ułożenie wymaga trochę czasu i precyzji. Włosy układają się w fale, które są mocno utrwalone, końcówki włosów upięto na dole wsuwkami. Suknie ślubne retro bardzo dobrze prezentują się z tego typu fryzurą, jest ona charakterystyczna dla tego stylu.
Przemyślanym dodatkiem są tutaj dwie ozdobne spinki z cyrkoniami.

Fryzury lata 70

Fryzurą charakterystyczną dla lat 70 jest uczesanie Farrah Fawcett.
Długie, lekko pofalowane włosy podkreślają seksapil i kobiecość. Retro fryzury są idealne dla średnich i długich włosów.
Aby osiągnąć efekt jak ze zdjęć poniżej należy użyć dużej, okrągłej szczotki i podkręcić nią włosy. Dla lepszego utrwalenia użyjcie np. mgiełki Gloss Control tecni art,marki L`Oreal Professionnel.
Nie zapominajcie o tym, że moda w stylu lat 70 zawsze idzie w parze z minimalistycznym makijażem.

fryzura-dla-dlugich-wlosow

Fryzura sylwestrowa z krótkich włosów

Uczesanie sylwestrowe jest tak samo ważne jak sukienka, którą ubierzemy. Dlatego po zakupie sukienki musimy dobrze przemyśleć jaka fryzura do niej pasuje. Fryzura na zdjęciu pasuje do większości sukienek wieczorowych. Jak widać nawet z krótkich włosów można zrobić fryzurę wieczorową. Mocniejszym makijażem zostały podkreślone oczy.

Sylwestrowa fryzura

Jak uczesać się na imprezę sylwestrowa? To odwieczny dylemat kobiet. Prezentowana fryzura nadaje się jak najbardziej na takie wyjście. Włosy pasmo po paśmie tapirujemy i utrwalamy lakierem.