Fryzura retro z ozdobną spinką

Upięcie dla włosów o średniej długości, jej ułożenie wymaga trochę czasu i precyzji. Włosy układają się w fale, które są mocno utrwalone, końcówki włosów upięto na dole wsuwkami. Suknie ślubne retro bardzo dobrze prezentują się z tego typu fryzurą, jest ona charakterystyczna dla tego stylu.
Przemyślanym dodatkiem są tutaj dwie ozdobne spinki z cyrkoniami.

Fryzura na sylwestra z długich włosów

Z długich włosów można zrobić wszystko, jeśli tylko mamy pomysł na fryzurę. Upięcia, koki, loki zaszalejmy w jedyną noc w roku. Fryzurę na zdjęciu można zrobić samemu w bardzo prosty sposób, włosy suszymy na grubej szczotce, a następnie upinamy z boku i podkręcamy końcówki.

Upięcie sylwestrowe z kręconych włosów

Fryzura dla włosów długich lub średnich z dłuższą grzywką. Włosy zostały podniesione za pomocą grubej szczotki i delikatnie podkręcone lokówką. Większość włosów upięto z tyłu za pomocą wsuwek, resztę pasemek wypuszczono luźno. Ciemna karnacja i złote dodatki komponują się perfekcyjnie z tym uczesaniem.

Loki z czerwonym kwiatem

Fryzura wieczorowa dla włosów średnich lub długich bez grzywki. Włosy zostały podkręcone za pomocą lokówki i upięte wsuwkami, fajną ozdobą jest tutaj duży kwiat w kolorze czerwonym do którego pasuje pomadka.

Fale z ozdobną spinką

Fryzura prosta w wykonaniu, idealna na większe wyjścia. Włosy zostały wcześniej nakręcone na wałki. Spinka stanowi tutaj nieoceniony dodatek.