Fryzura retro z ozdobną spinką

Upięcie dla włosów o średniej długości, jej ułożenie wymaga trochę czasu i precyzji. Włosy układają się w fale, które są mocno utrwalone, końcówki włosów upięto na dole wsuwkami. Suknie ślubne retro bardzo dobrze prezentują się z tego typu fryzurą, jest ona charakterystyczna dla tego stylu.
Przemyślanym dodatkiem są tutaj dwie ozdobne spinki z cyrkoniami.

Najmodniejsze koki i upięcia

Asymetryczne upięcia włosów są niezwykle modne, fantazyjnie spięte pasma wyglądają bardzo dziewczęco. Takie uczesania pasują na okazje typu: wesela, śluby lub po prostu jako fryzura wieczorowa.

Wymodelowanie takiej fryzury nie jest trudne, wystarczy użyć pianki i skręcić włosy na szczotce średniej grubości, np. Remington Volumising Brush CB65. Następnie rozczesujemy włosy palcami i ściągamy do tyłu lub na bok, wsuwki będą nam niezbędne.

Gdy jesteśmy posiadaczkami długich włosów najlepiej pomóc sobie pianką termoaktywną i nakręcić pasma na grube wałki. Pasma możemy zaczesać na jedną stronę, skręcić wokół własnej osi i upiąć wsuwkami.

Włosy średniej długości możemy układać na różne sposoby, taka długość daje nam dużo możliwości. Najlepiej jeśli są lekko cieniowane. Pasma możemy zaczesać do tyłu i podpiąć na karku wsuwkami. Lokówka idealnie skręci nam końcówki, całość na koniec utrwalamy lakierem.