Kok upięty na bok

Włosy natapirowano u nasady, wcześniej zostały delikatnie podkręcone. Grzywkę uczesano na bok, a resztę włosów upięto w koczek używając dużej ilości lakieru. Fryzura bardzo prosta, pasująca do każdej kreacji wieczorowej.

Klasyczny kok ślubny

Fryzura ślubna w stylu hiszpańskim, góra została uczesana na gładko, każde pasmo spryskano lakierem i upięto z boku. Dodatkiem zamiast welonu jest tutaj delikatny kwiat z piórkami.

Upięcie z boku włosy długie

Uczesanie dla włosów długich lub średnich bez grzywki. Włosy zostały podniesione za pomocą grubej szczotki i delikatnie podkręcone. Większość włosów upięto z jednej strony, parę pasemek wypuszczono luźno.

Fryzura loki

Fryzura z długich włosów bez grzywki, które podkręcono, a całość spryskano lakierem. Część włosów została upięta na bok. Jest to fryzura wieczorowa, makijaż do niej jest dosyć mocny.

Nicole Kidman

Elegancka i bardzo szykowna fryzura dla włosów o średniej długości, które zostały podkręcone lokówką i roztrzepane, a następnie upięte na bok.

Loki i fale

Fryzura w stylu hiszpańskim, upięcie z boku, lekko podkręcone, gumka została zakryta włosami. Bardzo uniwersalne uczesanie.

Luźny warkocz

Piękne gęste włosy zostały podkręcone na grubej szczotce i zaplecione. Fryzura sprawia wrażenie bardzo naturalnej i jest bardzo modna w tym sezonie.

Fantazyjny warkocz

Długie włosy zostały upięte na bok, zapleciono warkocz, wcześniej zostawiono kilka luźnych pasemek po bokach, następnie została użyta gofrownica i pasemka nią potraktowane wpleciono w warkocz.