Długie włosy bez grzywki

Fryzura dla długich włosów bez grzywki, które zostały pocieniowane na całości. Końcówki włosów zostały podkręcone lokówką i utrwalone lakierem. Do całości stylizacji pasuje naturalny makijaż.

Proste długie włosy

Prosta codzienna fryzurka dla długich włosów bez grzywki, które układamy za pomocą grubej szczotki  i roztrzepujemy, całość spryskano lakierem. Włosy są pocieniowane tylko na końcówkach.

Megan Fox

Megan ma piękne i zadbane, długie włosy. Podkręcono je na grube wałki, a następnie lekko roztrzepano. Można je także utrwalić lakierem. Magan Fox uznawana jest za jedną z najpiękniejszych i najseksowniejszych kobiet świata. Pożądana przez miliony facetów, stanowi konkurencję dla urodziwej Angeliny Jolie. Doskonale prezentuje się na czerwonym dywanie z pofalowanymi, zadbanymi włosami. Dla polepszenia kondycji swoich włosów Megan Fox bierze suplementy diety oraz odwiedza najlepsze salony w Kalifornii.

Katy Perry

Fajna fryzura dla dziewczyn z długimi włosami, delikatnie zostały upięte u góry, a dół lekko podkręcony. Fryzura jest bardzo prosta a zarazem elegancka i pasuje na każde wyjście.
Katy Perry jest wierna stylowi ‚back to school’, jest to wygląd dziewczyny słodkiej, bardzo często ma na ustach różową pomadkę i mocne kreski na oczach, co sprawia, że wygląda bardzo sexownie. Miliony dziewczyn na całym świecie polubiły jej styl.