Fryzura retro z ozdobną spinką

Upięcie dla włosów o średniej długości, jej ułożenie wymaga trochę czasu i precyzji. Włosy układają się w fale, które są mocno utrwalone, końcówki włosów upięto na dole wsuwkami. Suknie ślubne retro bardzo dobrze prezentują się z tego typu fryzurą, jest ona charakterystyczna dla tego stylu.
Przemyślanym dodatkiem są tutaj dwie ozdobne spinki z cyrkoniami.

Fryzura na sylwestra

Fryzura na sylwestra dla kobiety pewnej siebie i swoich wdzięków. Włosy zebrano gładko do tyłu i upięto w kok, końcówki podkręcono lokówką. Fryzura jest bardzo wytworna i elegancka, a makijaż uzupełnia kreację. Pomysłowym dodatkiem do tej fryzury jest ozdobna spinka.

Eleganckie uczesanie na Sylwestra

Uczesanie sylwestrowe jest tak samo ważne jak sukienka, którą ubierzemy. Dlatego po zakupie sukienki musimy dobrze przemyśleć jaka fryzura do niej pasuje. Fryzura na zdjęciu pasuje do większości sukienek wieczorowych.

Uczesanie sylwestrowe

Fryzura na sylwestra dla kobiety pewnej siebie i swoich wdzięków. Włosy mają kolor kasztanowy, pasuje do nich prosta grzywka. Fryzura jest bardzo wytworna i elegancka, a makijaż uzupełnia kreację.

Fryzura sylwestrowa

Włosy natapirowano już od grzywki, wcześniej zostały delikatnie podniesione za pomocą grubej szczotki. Następnie upięto je u góry, wypuszczone końcówki podkręcono lokówką. Do tej fryzury pasuje mocniejszy makijaż, który podkreśli nasze atuty.