O Mnie | Zaprzyjaźnione Blogi | Reklama

Wałki do włosów

Każda kobieta marzy o pięknych włosach i sprężystych kosmykach. Aby otrzymać kręcone włosy jednym ze sposobów jest nawijanie ich na wałki lub papiloty , ale można też robić je lokówką. Wybierz ten sposób który okaże się dla Ciebie najlepszy. Ważne jest prawidłowe nawijanie włosów na wałki. Wałki pomogą uzyskać niesamowite efekty na włosach. Wygląd loków zależy od wielkości używanych wałków. Jeśli odpowiednio dbamy o wałki, to można je stosować bardzo długo. Wałki z rzepem są delikatne dla włosów i trwałe, ponieważ są wykonane z lekkiego tworzywa, pokrytego delikatnymi włoskami, doskonale trzymającymi włosy. Nie trzeba ich spinać szpilkami, a więc są bardzo wygodne w podróży.

Papiloty do włosów to odmiana wałków, pozwalają uzyskać naturalne i nieregularne fale na włosach. Wykonane są z gąbki owiniętej wokół metalowego drutu, który zgina się we wszystkie strony. Objętość nadają włosom bardzo duże wałki z plastiku. Wystarczy nawinąć na włosy 5 do 6 takich wałków i podsuszyć suszarką, a kręcone włosy staną się puszyste i sprężyste. Termoloki nadają się do szybkiego i skutecznego modelowania włosów. Podgrzewają się je elektrycznie i nawija na włosy na około 10 minut.

Lokówki do włosów i suszarko-lokówki, wyposażone są w strumień gorącego powietrza doskonale nadają się do codziennego modelowania włosów. Lokówka do włosów musi mieć taką średnicę, jakie chcesz mieć loki. Oba urządzenia stosujemy wyłącznie do modelowania suchych włosów, które należy wcześniej dobrze zwilżyć lotionem i ewentualnie później nałożyć na nie trochę preparatu wygładzającego. Po skończeniu stylizacji użyj lakieru do włosów aby utrwalić fryzurę.

Zostaw Komentarz