O Mnie | Zaprzyjaźnione Blogi | Reklama

Zestawy świąteczne Iwostin 2014

Zestawy świąteczne Iwostin 2014

Zestawy świąteczne Iwostin 2014

Laboratorium Iwostin przygotowało na sezon świąteczny 2014 dwa zestawy prezentowe, przygotowane z myślą o potrzebach pielęgnacyjnych skóry twarzy dla kobiet powyżej 40. roku życia. W zestawach znajdują się kosmetyki ujędrniające i przywracające elastyczność skórze wrażliwej po 40. roku życia oraz poprawiające gęstość i napięcie skóry wrażliwej po 50. roku życia. Zestawy dostępne są wyłącznie w aptece.

IWOSTIN RE-LIFTIN 40+

W zestawie znajdują się preparaty Iwostin Re-Liftin, przywracające elastyczność skórze wrażliwej po 40. roku życia. Ujędrniający krem na noc (50 ml) stymuluje syntezę kolagenu i przywraca jego optymalną strukturę, dzięki czemu jest wzmocniona, odżywiona i nawilżona. Dodatkowo ujędrnia i napina, dając efekt wypoczętej skóry twarzy.

Liftingujący krem pod oczy (15 ml) zapobiega utrwalaniu się zmarszczek na delikatnej skórze wokół oka, w widoczny sposób zmniejsza cienie pod oczami, głęboko nawilża.

Cena zestawu: ok. 66 zł.

IWOSTIN RE-STORIN 50+

W zestawie znajdują się preparaty Iwostin Re-Storin, poprawiające gęstość i napięcie skóry wrażliwej po 50. roku życia. Odbudowujący krem na noc (50 ml) poprawia gęstość skóry oraz jej napięcie. Wygładza skórę, wzmacnia jej strukturę, odżywia i nawilża. Regeneruje skórę podczas jej wielogodzinnego odpoczynku.

Odbudowujący krem pod oczy (15 ml) normalizuje cyrkulację płynów w tkance podskórnej, zmniejsza przepuszczalność naczyń krwionośnych. Redukuje cienie pod oczami, zmniejsza obrzęki, wspomaga usuwanie ciemnego pigmentu spod oczu.

Cena zestawu: ok. 69 zł.

iwostiniwostin re storin

Zostaw Komentarz