O Mnie | Zaprzyjaźnione Blogi | Reklama

Iwostin Lipidia emulsja lipidowa

Iwostin Lipidia emulsja lipidowa

Skóra spełnia przede wszystkim funkcję ochronną – stanowi barierę między organizmem a środowiskiem zewnętrznym. Prawidłowo funkcjonująca skóra jest chroniona przez lipidy spoiwa międzykomórkowego warstwy rogowej naskórka.

Brak lipidów w skórze prowadzi do zwiększenia przepuszczalności warstwy rogowej naskórka, a w konsekwencji do szybszej utraty wody i tym samym do długotrwałej utraty elastyczności, jędrności i gęstości skóry.
Dzięki bardzo bogatej formule preparaty z linii Iwostin Lipidia uzupełniają niedobory obecnych w skórze lipidów: ceramidów, cholesterolu, wosków i kwasów tłuszczowych.
Długotrwale odbudowują i wzmacniają naturalną strukturę lipidową skóry oraz przywracają jej jędrność i elastyczność.

Dzięki delikatnej konsystencji preparat szybko się wchłania, nie pozostawiając tłustej warstwy. Kosmetyk skutecznie regeneruje i odżywia skórę dzięki specjalistycznej formule lipidowej, która odbudowuje i wzmacnia naturalny płaszcz lipidowy skóry.
Uzupełnia niedobory substancji odżywczych, niwelując uczucie napięcia i szorstkości. Przywraca jędrność i elastyczność, dzięki temu skóra jest zregenerowana, miękka i gładka.

Emulsję stosowałam równocześnie z żelem lipidowym do mycia Iwostin Lipidia oraz kremem Iwostin Lipidia do twarzy.

Pojemność: 200 ml
Cena:

Zostaw Komentarz