Najmodniejsze fryzury weselne

Wybór sukienki, makijażu oraz dodatków wcale nie jest taki prosty, a fryzura stanowi zawsze uzupełnienie tego wszystkiego.
Najmodniejsze fryzury weselne z krótkich, średnich i długich włosów, możecie zobaczyć w galerii poniżej.
Które zdjęcia podobają się Wam najbardziej?

Fryzura bob.

Fryzury na wesele

Zaczął się weselny sezon, więc czas pomyśleć o odpowiedniej fryzurze jeśli wybieramy się na tak ważną imprezę. Zniszczone włosy raczej nie powstrzymają nas od suszenia, kręcenia i prostowania, zatem czas je odżywić. Gdy mam trochę czasu staram się używać odżywczych masek do włosów, nakładając je na kilkanaście minut. Skuteczne również są mgiełki ochronne, które zabezpieczają włosy podczas procesu stylizacji. Polecam najnowszą odżywkę Dr Irena Eris Nu’Fusion, opinie o niej znajdziecie tutaj.

A co zrobić, żeby nasza fryzura utrzymała się cały wieczór? W przypadku koka pierwszą zasadą jest staranne upięcie włosów wsuwkami, podczas tego procesu każde pasmo dokładnie spryskujemy lakierem.

Jeśli chodzi o proste włosy, musimy starannie użyć dobrze rozgrzanej prostownicy, wtedy fryzura z całą pewnością utrzyma się cały wieczór. Prostownica którą miałam okazję testować to produkt firmy Remington z serii Pearl, jest gotowa do użycia po 10 sekundach! Rewelacja, polecam!