Śliczne loczki z prostownicy, zobacz jak je zrobić

Loki zawsze wyglądają dobrze, dodają fryzurze delikatności, a zarazem objętości.
Jeżeli posiadasz długie lub średnie włosy, to loki zrobione za pomocą prostownicy, będą wyglądały świetnie, jako fryzura wieczorowa, np. na Sylwester lub Andrzejki.

loki na prostownice

Fryzura kręcone włosy

Jeśli nie jesteś posiadaczką naturalnych loków można je zrobić za pomocą lokówki lub wałków.
Modne kręcone fryzury można zrobić bez względu na to, czy włosy są długie, średnie lub krótkie. Jest wiele pięknych kręconych fryzur z lokami, musisz znaleźć fryzurę, która pokazuje loki w najlepszy możliwy sposób.

Kręcone fryzury: pomysły na fryzury kręcone włosy.
Aby uzyskać najlepsze naturalne loki, włosy wymagają odpowiedniego cięcia u fryzjera. Nieprawidłowe warstwy mogą być katastrofalne w skutkach.

Fryzury na krótkie kręcone włosy.
Krótkie kręcone fryzury są oszałamiające, ale nie pasują każdemu. Trzeba wziąć pod uwagę kształt twarzy oraz swoją sylwetkę. Jeśli na przykład masz pociągłą twarz fryzura z kręconych włosów będzie dla Ciebie idealna. Jeśli masz dużą linię żuchwy trzymaj się z daleka od fryzur kręconych, ponieważ jeszcze bardziej przyciągną uwagę.

Fryzury średnie kręcone.
Możesz zdecydować się na trzy warstwy. Rozpoczęcie pierwszej warstwy powinno rozpoczynać się na linii żuchwy. Loki wyglądają bardzo atrakcyjnie na średnich włosach i pasują na wiele okazji. Jeśli Twoje włosy są podatne na podkręcanie możesz na co dzień podkręcać włosy za pomocą wałków na sucho.

Fryzury długie kręcone włosy.
Kręcone długie włosy wyglądają dobrze, gdy są one pozostawione luzem. Taka fryzura nadaje się doskonale na formalne okazje. Bardzo ładnie wyglądają koki z loków, które możesz upinać na wiele sposobów.
Możesz użyć stylowych ozdób do włosów i upiąć je górnej części włosów. Pozostałe włosy pozostaw rozpuszczone w sposób naturalny.

Włosy kręcone zdjęcia.

cieniowane-krecone-wlosy

 

Upięcie z kręconych włosów

Piękne długie, naturalnie kręcone włosy upięto u góry, końcówki dodatkowo podkręcono lokówką. Fryzura jest bardzo prosta do wykonania i wygląda bardzo naturalnie. Włosy u nasady warto natapirować grzebieniem i spryskać dobrym lakierem. Do całości pasuje stonowany makijaż. Spinka upięta z boku uczesania będzie idealnym dodatkiem w stylu wieczorowym.

Krótkie kręcone włosy

Takie loki ciężko jest poskromić, pani na zdjęciu się to udało. Końcówki włosów zostały odpowiednio pocieniowane. Fajną ozdobą tego uczesania jest biały kwiat, który pasuje do skromnej sukienki.

Włosy kręcone półdługie

Wieczorowa fryzurka dla półdługich, kręconych włosów. Włosy będą się lepiej układać jeśli będą ładnie wycieniowane. Dla takiego efektu utrzymującego się cały wieczór warto je spryskać lakierem.

Fryzura z włosów kręconych

Krótkie włosy kręcone lepiej się układają, jeśli będą dobrze wycieniowane i nawilżone. Włosy kręcone jak na zdjęciu można uzyskać podkręcając je lokówką, a następnie utrwalamy lakierem i gotowe.