O Mnie | Zaprzyjaźnione Blogi | Reklama

Lirene – fluid intensywnie kryjący Intensive Cover

Lirene – fluid intensywnie kryjący Intensive Cover

Fluid intensywnie kyjący Intensive Cover kryjący firmy Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris S.A. sprawdziłam stosując go na co dzień.

Kilka informacji od producenta:
innowacyjny fluid oparty na zaawansowanej technologii DoubleCoverTechnology, perfekcyjnie i długotrwale kryje i maskuje niedoskonałości (przebarwienia, cienie pod oczami, rozszerzone naczynka, blizny). Naturalnie dopasowuje się do koloru i struktury skóry, nie powodując efektu maski. Formuła zawiera kwas hialuronowy i wyciąg z ostropestu.
Działanie nowych fluidów Lirene Intensive Cover potwierdzone zostało w badaniach aplikacyjnych in vivo przeprowadzonych przez ekspertów Laboratorium Naukowego Lirene. Aż 86% testujących je Pań uznało, że fluid bardzo dobrze kryje i maskuje niedoskonałości cery, a także dopasowuje się do jej naturalnego koloru. 96% stwierdziło, że kosmetyk pomógł wygładzić skórę, a 82% uznało, że daje efekt naturalnego makijażu.

Moje pierwsze wrażenie: lekkie, poręczne opakowanie, przydatny dozownik, ładny zapach. Kosmetyk doskonale kryje niedoskonałości, matuje, rozświetla i wygładza skórę. Produkt testowałam w odcieniu beżowym, który idealnie dopasował się do mojego koloru skóry. Bez konieczności poprawiania wytrzymuje kilka godzin. Ważne jest również to, że produkt posiada filtr SPF 10.
Przed aplikacją fluidu Intensive Cover stosowałam bazę silikonową Lirene, o której opinia znajduje się pod tym linkiem.

Pojemność: 30 ml
Cena: ok. 25 zł

1 Komentarz

  1. Zgadzam się z opinią , w 100 % sprawdza się to co obiecuje producent.

Zostaw Komentarz