O Mnie | Zaprzyjaźnione Blogi | Reklama

Lirene Kids – skuteczna ochrona przeciwsłoneczna delikatnej skóry dziecka

Lirene Kids – skuteczna ochrona przeciwsłoneczna delikatnej skóry dziecka

Skóra małego dziecka, ze względu na delikatną i wrażliwą budowę, wymaga szczególnej troski i ochrony, zwłaszcza latem.
Aby skutecznie zabezpieczyć ją przed szkodliwym wpływem promieni słonecznych, eksperci Laboratorium Naukowego Lirene polecają kosmetyki Lirene Kids, które dzięki zaawansowanemu systemowi fotostabilnych filtrów UVA i UVB o szerokim spektrum działania, chronią skórę przed poparzeniami i wzmacniają mechanizmy obronne.
Całą rodzinę zaś otoczą ochroną przeciwsłoneczną linie Lirene Family i Sensitive.

Wiosna i lato to czas, kiedy dzieci powinny jak najwięcej przebywać na świeżym powietrzu. Nawet jeżeli dziecko biega po plaży w koszulce, ale spociło się, to pomimo ubranka może mocno poparzyć sobie skórę, gdyż promienie słoneczne łatwo przechodzą przez mokre tkaniny i wodę.

Do ochrony skóry dzieci zawsze należy wybierać kosmetyki o wysokim filtrze (SPF 20-50+). Ponieważ dzieci są bardziej ruchliwe niż dorośli i kremy łatwiej ścierają się z ich skóry – aplikację kosmetyku z filtrem należy powtarzać minimum co 2 godziny i, co ważne, w odpowiedniej ilości.

Wodoodporne produkty z serii Lirene Kids opracowane zostały w trosce o delikatną i wrażliwą skórę dzieci powyżej 6-go miesiąca. Kosmetyki te powstały pod szczególną kontrolą ekspertów, a ich bezpieczeństwo oraz właściwości hypoalergiczne zostały potwierdzone przez Instytut Matki i Dziecka.
Zaawansowany system fotostabilnych filtrów UVA i UVB (m.in. filtr mineralny) o szerokim spektrum działania chroni przed poparzeniami i wzmacnia mechanizmy obronne skóry. Wszystkie kosmetyki, dzięki zawartości witaminy E, masła shea, ehinacei oraz oleju avocado intensywnie pielęgnują, nawilżając i natłuszczając oraz stymulując naturalne procesy obronne i regeneracyjne. W efekcie delikatna skóra dziecka jest optymalnie chroniona i pielęgnowana.

W skład linii Lirene Kids wchodzą następujące kosmetyki:

– nawilżający krem ochronny do twarzy SPF20, pojemność 50 ml, cena: 14,99 PLN
– mleczko chroniące od słońca SPF20, pojemność 200 ml, cena: 24,99 PLN
– mleczko chroniące przed słońcem SPF30, pojemność 150 ml, cena: 24,99 PLN
– nawilżające mleczko chroniące przed słońcem SPF30, pojemność 150 ml, cena: 24,99 PLN
– mleczko chroniące przed słońcem SPF 50+, pojemność 150 ml, cena: 26,99 PLN

Zostaw Komentarz