O Mnie | Zaprzyjaźnione Blogi | Reklama

Małe torebki, czyli idealny dodatek na co dzień

Małe torebki, czyli idealny dodatek na co dzień

Czy mała torebka jest idealnym wyborem na co dzień? Często nosicie małe torebki, w których nosicie klucze, portfel, przydatne kosmetyki, dokumenty, wodę?
Ja na co dzień, na zakupy, czy an wyjście na miasto wybieram małą torebkę, w których pomieszczę wszystkie przydatne rzeczy. nie lubię spuszczać swojej torebki z oka, a w restauracji zazwyczaj nie ma gdzie położyć dużej torebki.
Zwracacie uwagę z jakiego materiału wykonana jest torebka, gdy macie zamiar ją kupić?
Wolicie torebki skórzane, a może zamszowe, czy wykonane z materiału? Torebki skórzane są zdecydowanie najbardziej trwałe, obecnie modna jest skóra saffiano, która idealnie wygląda zarówno w kolorze, jak i w klasycznej czerni, czy brązie.
Patrząc na torebkę można dużo powiedzieć o właścicielce, szczególnie patrząc na jej zawartość.
Decydując się na małą torebkę mamy do wyboru torebki klasyczne, sportowe i takie pół na pół.
Obecnie torebka damska jest nie tylko dodatkiem, ale bardzo ważnym elementem garderoby, na który uwagę zwracają wszystkie koleżanki. Markowe torebki mają albo małe loga albo duże, które od razu rzucają się w oczy.
Torebki Moschino, to doskonały wybór dla pań, które nie lubią nudy. Marka Moschino w swojej ofercie posiada wyszukane modele, które zaspokoją gust bardzo wymagających fashionistek.
Duży wybór fasonów oraz kolorów.

Mala torebka na co dzien
Torebka mała
Torebka na co dzien
Torebki male

Zostaw Komentarz