O Mnie | Zaprzyjaźnione Blogi | Reklama

Opalanie natryskowe – fakty i mity

Opalanie natryskowe – fakty i mity

Zdecydowałam się wypróbować opalanie natryskowe, ponieważ chciałam przekonać się, czy opinie na jego temat na forach internetowych są prawdziwe.

Wyczytałam na forum m.in., że skóra się odbarwia, podczas schodzenia opalenizny powstają plamy, preparaty nieprzyjemnie pachną, kosmetyk zostawia ślady na ubraniach. Wszystko to okazało się kompletną nieprawdą!

Zabieg okazał się przyjemny i prosty, pani kosmetolog równomiernie spryskuje ciało preparatem, po tej czynności musimy wyschnąć (10 minut). Cały zabieg trwał około 30 minut.

Ważne jest, żeby po zabiegu powstrzymać się na kilka godzin od wysiłku fizycznego, a podczas kąpieli nie należy używać gąbki.

Opalanie natryskowe efekty – przyznam, że byłam zaskoczona tak dobrym efektem tego zabiegu.
Po przyjściu do domu zobaczyłam kilka smug na ciele i zastanawiałam się, czy tak zostanie?
Nie zostało, po kąpieli skóra ma naturalny, delikatny odcień opalenizny.
Żadnych smug, przebarwień itd., czyli szybka opalenizna w kilka minut.

Opalanie natryskowe w ciąży.
Opalanie natryskowe jest przede wszystkim bezpieczne, nie szkodzi kobietom w ciąży i alergikom. Opalenizna utrzymuje się do dziesięciu dni, w zależności od rodzaju skóry i przygotowania się do opalania. Przed zabiegiem warto jest zrobić peeling.

Po opalaniu natryskowym zalecane jest stosowanie balsamów nawilżających, które przedłużą nam opaleniznę.

Jeśli mam wybierać między solarium, a opalaniem natryskowym zdecydowanie polecam opalanie natryskowe. Oczywiście najbardziej lubię opalać się na plaży, ale gdy nie ma takiej możliwości korzystam z dostępnych rozwiązań.
Gdy zbliża się ślub, wesele, studniówka i chcecie skorzystać z opalania natryskowego należy to zrobić dwa dni przed okazją, ponieważ na skórze zostaje zapach samoopalacza, który po dwóch kąpielach jest już niewyczuwalny.

Jakie zabiegi opalające preferujecie?

5 komentarzy

  1. Patrycja

    Ja również byłam negatywnie nastawiona na tego typu opalanie jednak po tym co tutaj przeczytałam myślę, że się jednak na nie zdecyduje.Pozdrawiam 🙂

  2. Wypróbowałam sposób tego typu opalania. Jestem bardzo zadowolona i polecam tę metodę wszystkim znajomym. To bzdura, że zostawia plamy.

  3. Zdecydowanie nie pobrudzi!! Miałam swój ślub rok temu i zastosowałam opalanie natryskowe dwa dni przed, po pierwszej kąpieli barwnik został spłukany przez wodę i został naturalny kolor na skórze, który nic nie brudzi!

  4. niestety mam uczulenie na słonce, widze ze to dobra opcja przed ślubem, ale na pewno nie pobrudzi sukienki?

  5. Ilona

    hm koleżanki opowiadały mi, że to zostawia plamy, kurcze co za brednie jedna mowi drugiej i kazda w to wierzy

Zostaw Komentarz